Aktualności

Wszystkie wpisy

Podkreśl swoje spojrzenie: henna pudrowa, laminacja brwi i lifting rzęs. Nowości w Sensual Skin Face & Body w Katowicach

iękne i zadbane brwi to nie tylko element estetyki, ale także kluczowy aspekt, który wpływa na wygląd całej twarzy. Oprawa oka odgrywa istotną rolę w wyrażaniu emocji, dodawaniu charakteru oraz podkreślaniu naturalnych atutów. Brwi są ramą dla oczu, a ich odpowiednia stylizacja może odmienić nasze spojrzenie, sprawić, że będziemy wyglądać bardziej świeżo i młodo, a także dodać pewności siebie. Przekonaj się, że już dzięki nieinwazyjnym zabiegom w okolicy oka możliwa jest poprawa wyglądu.

Czytaj więcej »

Przełom w Modelowaniu Sylwetki: Fala Akustyczna CELAR™ AWT® – Nowoczesna Metoda Wyszczuplania

Piękna sylwetka do lata? To cel i marzenie niejednej i niejednego z nas. Nadmiar tkanki tłuszczowej, cellulit czy brak jędrności skóry to niestety zmora wielu osób. W dzisiejszym świecie, w którym brakuje nam czasu na wszystko, a jednocześnie liczy się szybkość i efektywność, pojawia się innowacyjna metoda modelowania sylwetki, która spełnia te wymagania – Fala Akustyczna CELAR™ AWT®.

Czytaj więcej »

Endermologia czy icoone – który zabieg wybrać?

W obliczu rosnącego zapotrzebowania na nieinwazyjne metody poprawy wyglądu i kondycji skóry, Icoone oraz Endermologia wyłaniają się jako dwie czołowe technologie w zakresie nieoperacyjnego modelowania sylwetki. Te innowacyjne zabiegi nie tylko oferują skuteczne rozwiązania dla różnorodnych problemów skórnych, ale również wyróżniają się minimalnym czasem rekonwalescencji, co jest ich niewątpliwym atutem.

Czytaj więcej »

Masaż relaksacyjny – podaruj sobie chwilę odprężenia w gabinecie Sensual Skin Face&Body Małgorzata Łukaszewska

W dzisiejszym zabieganym świecie, pełnym stresu i presji, warto zadbać o chwilę błogiego relaksu i podarować sobie odpowiedni masaż. Masaż relaksacyjny stanowi niezwykle skuteczną metodę odprężenia ciała i umysłu, przynosząc nie tylko natychmiastową ulgę, ale także korzystne efekty dla zdrowia ogólnego. Celem masażu relaksacyjnego jest zmniejszenie, a następnie całkowite zniesienie napięcia mięśniowo-nerwowego i psychicznego.

Czytaj więcej »

Endermologia LPG® – ujędrnienie i wyszczuplanie sylwetki w Sensual Skin Face & Body w Katowicach

Odkryj skuteczną Endermologię LPG® – lidera w dziedzinie nieinwazyjnych zabiegów odmładzających i modelujących sylwetkę, dostępną w ponad 100 krajach na całym świecie. Dzięki opatentowanej technologii stymulacji komórkowej, marka LPG® oferuje nowoczesne rozwiązania w dziedzinie pielęgnacji urody, cieszące się uznaniem i zapewniające widoczne oraz trwałe rezultaty od prawie ćwierć wieku.

Czytaj więcej »

Umów się na wizytę

Do każdego klienta podchodzimy z niezwykłą pasją oraz zaangażowaniem. Posiadamy wieloletnie doświadczenie, które zapewnia usługi na najwyższym poziomie.