Bandaże Arosha

Bandaże Arosha to profesjonalne programy zabiegowe, których głównym celem jest modelowanie sylwetki. Owijając ciało specjalistycznymi bandażami nasączonymi składnikami aktywnymi, możemy uzyskać spektakularne efekty. Zadaniem Bandaży Arosha jest wyszczuplenie ciała, redukcja cellulitu wodnego i tłuszczowego, ujędrnienie skóry, a także nadanie jej sprężystości i elastyczności. Odpowiednio dobrane preparaty walczą z danym problemem, wchodząc w głębokie warstwy skóry bez uczucia bólu czy pieczenia. Zabieg jest bardzo przyjemny i sprzyja relaksowi. Bandaże Arosha to również idealne rozwiązanie dla osób, które chcą nawilżyć swoje ciało, pozbyć się z organizmu wody oraz toksyn, przeciwdziałać zastojom wodnym, a także obrzękom.

 

O zabiegu

Zabieg Bandażami Arosha zaczynamy od szczotkowania ciała na sucho (brushing). Do tzw. suchego peelingu wykorzystujemy oryginalną szczotkę firmy Arosha, która została wykonana z naturalnego włosia z agawy meksykańskiej. Dzięki odpowiedniej długości i grubości włosia, szczotka doskonale ujędrnia skórę i przygotowuje ciało do lepszego wchłonięcia specjalistycznych preparatów. Po zakończeniu szczotkowania na partię ciała, którą poddajemy zabiegowi, aplikujemy kwas glikolowy. Jego zadaniem jest ułatwienie przeniknięcia w głąb skóry składników aktywnych zawartych w stosownej ampułce, którą wmasowujemym w następnym kroku. 

Kolejnym etapem zabiegu jest odpowiednie owijanie ciała Bandażami Arosha. Bandaże zostały wykonane z delikatnej bawełny nasączonej specjalistycznym preparatem, który walczy z konkretnym problemem i wpływa na redukcję np. cellulitu. Owinięcie ciała Bandażami Arosha sprawia, że pomiędzy skórą a bandażem wytwarza się ciepło. Dzięki temu, składniki aktywne zawarte w odpowiednio dobranych ampułkach działają skuteczniej na dany problem. Ciało o wiele lepiej przyjmuje preparaty, przez co odnawiają one naszą tkankę. 

Owijając ciało bandażami, nie uciskamy skóry, powodując dyskomfort pacjenta. Owinięcie konkretnej partii bandażami nasączonymi składnikami aktywnymi tworzy kontrolowaną kompresję, dzięki czemu w realny sposób możemy działać na problemy skórne takie, jak utrata jędrności, cellulit czy zastoje wodne. Bandaże Arosha to również idealny sposób na walkę z obrzękami, ponieważ wspomagają drenaż limfatyczny oraz krążenie krwi. Przyspieszenie metabolizmu i przeciwdziałanie zatrzymaniu się wody w organizmie sprawia, że już po pierwszym zabiegu możemy zaobserwować utratę nawet do 3 cm objętości danej partii ciała. W zależności od problemu Bandaże Arosha działają wyszczuplająco na całe ciało, modelują sylwetkę, dogłębnie dotleniają i oczyszczają organizm z toksyn, redukują cellulit wodny i włóknisty nawet w zaawansowanym stadium, a także ujędrniają praktycznie całe ciało.

Bandaże Arosha doskonale łączą się z innymi zabiegami np. Presoterapią (masaż limfatyczny BOA), Falą Uderzeniową, Endermologią, Icoone i innymi. Wówczas po zakończonym zabiegu wyszczuplającym wykonujemy suchy peeling, czyli szczotkowanie cała, a następnie owijamy daną partię Bandażami Arosha. Te dwa etapy bandażowania ciała są w zupełności wystarczające w zestawieniu w innym zabiegiem. Tak profesjonalne połączenie sprawia, że modelowanie sylwetki staje się jeszcze bardziej skuteczne. W swojej ofercie posiadamy specjalistyczne programy zabiegowe, które zalecamy wykonywać w serii 4 lub 8 zabiegów (w zależności od programu). W ten sposób możemy uzyskać prawdziwe i długotrwałe efekty. Skóra staje się wówczas napięta, bardziej elastyczna, nawilżona, odżywiona, cellulit staje się praktycznie niewidoczny, a ciało jest wyszczuplone i bardziej smukłe. Dzięki bogatej ofercie zabiegów Bandażami Arosha, dajemy możliwość wykonywania spersonalizowanych programów zabiegowych i łączenia ze sobą bandaży względem indywidualnych potrzeb naszych Klientów. Zachęcamy do rezerwacji pakietów ustalanych indywidualnie z terapeutą.

Programy zabiegowe tworzone z pojedynczych Bandaży Arosha 

  • Oedemacel Kit 

Zabieg na cellulit wodny i obrzęki. Specjalistyczne dobrana kombinacja składników aktywnych zwalcza pierwotne przyczyny powstawania cellulitu oraz międzykomórkowe gromadzenie się płynów. Zalecana seria to 8 zabiegów. 

  • Adipocel Kit 

Zabieg dedykowany dla osób, które walczą z cellulitem włóknistym w zaawansowanym  stadium. Adipocel Kit to połączenie wielu składników aktywnych mających na celu walkę z czynnikami odpowiedzialnymi za pojawianie się cellulitowych grudek na skórze oraz deformacją włókien kolagenowych. Zalecana seria to 8 zabiegów. 

  • Detoxy Kit

Zabieg polegający na dogłębnym oczyszczeniu i dotlenieniu organizmu. Detoxy Kit pobudza mikrokrążenie skórne oraz dotlenia tkanki. Rekomendujemy jako pojedynczy zabieg przygotowujący do kolejnych zabiegów lub jako zabieg detoksykujący i dotleniający. Zalecana seria to 4 zabiegi.

  • Lipofit Kit 

Intensywnie wyszczuplający zabieg na brzuch o działaniu lipolitycznym. Dzięki skoncentrowanym składnikom aktywnym Lipofit Kit w szybki i ukierunkowany sposób aktywuje metabolizm oraz skutecznie modeluje i redukuje tkankę tłuszczową na brzuchu.

Wskazania

Przeciwwskazania

Cennik

Zabieg Arosha podstawowy: szczotkowanie + bandażowanie 60'

230 zł

Zabieg Arosha podstawowy: szczotkowanie + bandażowanie z presoterapią

280 zł

Zabieg Arosha: szczotkowanie + peeling glikolowy + ampułka + bandażowanie 75'

280zł

Zabieg Arosha seria 8 zabiegów

2016 zł

Zabieg Arosha Detox: przygotowanie do innych zabiegów, działanie oczyszczające i dotleniające 60'

320 zł

Zabieg Arosha + Presoterapia: zabieg Arosha połączony z drenażem limfatycznym BOA 90'

330 zł

Zabieg Arosha + Presoterapia seria 8 zabiegów

2376 zł

Szczotkowanie ciała na sucho

80 zł

Szczotkowanie ciała na sucho do innych zabiegów

50 zł

Szczotkowanie ciała + maska / wraping

250 zł

Szczotka by Arosha Oryginal

90 zł

Umów wizytę przez Booksy.com