O nas
O nas

Zadbamy o Ciebie

Witamy w Sensual Skin Face & Body Małgorzata Łukaszewska Bażantowo, miejscu stworzonym z myślą o osobach świadomych jak ważne jest dbanie o urodę oraz zachowanie harmonii pomiędzy pięknem, a relaksem i dobrym samopoczuciem.

Będzie nam niezwykle miło otoczyć Państwa profesjonalną opieką, zadbać o dobre samopoczucie i zdrowy wygląd.

Rozumiemy Cię

Do każdego Klienta podchodzimy z niezwykłą pasją oraz zaangażowaniem. Posiadamy wieloletnie doświadczenie, które zapewnia usługi na najwyższym poziomie. Stale podnosimy swoje kwalifikacje, poprzez udział w szkoleniach, warsztatach, konferencjach, aby wychodzić na przeciw oczekiwaniom najbardziej wymagających Klientów.

Oferujemy bogaty i wszechstronny pakiet zabiegów pielęgnacyjnych, zarówno na twarz jak i ciało. Oprócz pielęgnacji wykonujemy również zabiegi estetyczne oraz modelujące sylwetkę z wykorzystaniem skutecznych technologii. Posiadamy szeroką ofertę masaży. Oferujemy także profesjonalny manicure i pedicure. Pracujemy na doskonałych, sprawdzonych kosmetykach.

O tym warto poczytać

Dowiedz się więcej o naszych zabiegach i sprawdź, jakie korzyści mogą one przynieść. Oddaj się chwili relaksu z Sensual Skin Face & Body Małgorzata Łukaszewska Bażantowo i czerp przyjemność ze swojego piękna pełnymi garściami.

Nasz zespół

Małgorzata Łukaszewska

Pielęgnacja twarzy, kosmetyka

Założycielka i właścicielka Sensual Skin Face & Body Małgorzata Łukaszewska.
Poza tym dyplomowana kosmetyczka z ponad 20 letnim doświadczeniem. Swoją drogę zawodową rozpoczęła w 1992 roku od Studium Kosmetycznego w Warszawie. Co prawda miała pomysły, aby obrać inną ścieżkę kariery, stąd tytuł magistra Public Relations, ale ostatecznie pasja, zamiłowanie i energia, jaką daje jej praca kosmetyczki wzięły górę. I tak od 2015 roku, najpierw jako Bażantowo Beauty & Spa, a od 2016 roku jako Sensual Skin Face & Body, tworzy profesjonalne miejsce pielęgnacji twarzy i ciała w Bażantowo Sport.

Aby poszerzać swoje zawodowe umiejętności uczestniczy w licznych kursach, szkoleniach i konferencjach. W listopadzie 2016 ukończyła z wyróżnieniem prestiżowe Studium Kształcenia Kosmetologów i Kosmetyczek Collegium Cosmeticum I stopnia w Toruniu, zaś w czerwcu 2019 II stopień Collegium Cosmeticum w Warszawie.

Prywatnie mama i żona. Uwielbia podróże, czasem ciszę z dobrą książką i niezmiennie kuchnię męża.

Ponieważ w pracy realizuje swoją pasję uważa się za osobę szczęśliwą. Dzięki temu tworzy miejsce z pozytywną energią.

Sensual Skin Face & Body Małgorzata Łukaszewska
Daria - Sensual Skin Face & Body

Weronika

Kosmetologia, masaż, pielęgnacja ciała, modelowanie sylwetki

Magister kosmetologii Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach.
Specjalizuje się zarówno w zabiegach aparaturowych jak i bezaparaturowych twarzy i ciała. Jest miłośniczką zaawansowanych technologii i nowinek kosmetologicznych. Stale poszerza wiedzę medyczną związaną z kosmetologią, by sprostać nawet największym wyzwaniom terapeutycznym. Zwolenniczka terapii holistycznych, łączących działalność aparatury, preparatów medycznych oraz terapii manualnej, jaką jest specjalistyczny masaż. Relaks i dobre samopoczucie oraz zaufanie do specjalisty uważa za nieodzowny element skutecznej terapii kosmetologicznej. Uwielbia rozpieszczać swoich Klientów i wprawiać ich w błogi nastrój.

Motto życiowe
„Ludzie zapomną, co mówiłeś
Ludzie zapomną, co zrobiłeś
Ale nigdy nie zapomną jak się przy Tobie czuli”

Prywatnie jest miłośniczką motoryzacji. Uważa, że życie szybko przemija, więc stara się dostrzegać piękno otaczającego świata.

Pamela

Masaż, pielęgnacja ciała, modelowanie sylwetki

Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego, certyfikowana masażystka.

Specjalizuje się we wszelkiego rodzaju masażach i zabiegach na ciało.

Jest pogodną i uśmiechniętą osobą, lubiącą kontakt z ludźmi. Priorytetem Pameli jest indywidualne podejście do każdego klienta oraz dołożenie wszelkich starań, aby opuścił gabinet w pełni odprężony i zrelaksowany.

Prywatnie wyznawczyni Filozofii Wellness, której celem jest osiągnięcie dobrego samopoczucia poprzez harmonię ciała, ducha i umysłu.

Katarzyna - Sensual Skin Face & Body
Daria - Sensual Skin Face & Body

Magda

Masaż , kosmetologia , pielęgnacja ciała, modelowanie sylwetki

Licencjonowany kosmetolog i masażystka. Od kilku lat poszerza wiedzę dotyczącą zabiegów na ciało
i twarz, kontynuując naukę oraz szkoląc się w zabiegach SPA na ciało. Uśmiech na twarzach klientów, zrelaksowanie i osiągnięte efekty po zabiegu są dla niej najlepszą formą podziękowania. Dokłada wszelkich starań by sprostać oczekiwaniom każdego klienta a zapewniony komfort podczas zabiegu jest ważnym elementem budującym relację.

Poza pracą stara się aktywnie spędzać czas, a wieczorami lubi obejrzeć film lub poczytać książkę. Bardzo ceni czas spędzony z przyjaciółmi. Górskie wycieczki, jak również spacer nad polskim morzem pozwalają jej na oderwanie się od miejskiej codzienności i naładowanie baterii. Silnie dąży do swojej realizacji zawodowej jak i spełnienia swoich marzeń.

Agnieszka

Stylizacja paznokci, manicure, pedicure, pielęgnacja dłoni i stóp

Z wykształcenia Technik Usług Kosmetycznych, ale jej pasją jest stylizacja paznokci metodą żelową, manicure hybrydowy oraz pielęgnacja dłoni i stóp.

Przygodę z „paznokciami” rozpoczęła od  siebie i swoich przyjaciółek i tak jej hobby stało się jej zawodem, w którym zdobyła już 2 letnie doświadczenie.

Nieustannie dąży do perfekcji, dlatego bierze udział w licznych szkoleniach i kursach.

Największą satysfakcję przynoszą jej zadowolenie i uśmiech na twarzy klientek.

Prywatnie – szczęśliwa optymistka, która swoją dobrą energię przekazuje innym.

Agnieszka - Sensual Skin Face & Body
Anastasiya - Sensual Skin Face & Body

Anastasiya

Stylizacja paznokci, manicure, pedicure, pielęgnacja dłoni i stóp

Dołączyła do zespołu Sensual Skin Face & Body w marcu 2021r.

Jej pasją od zawsze jest stylizacja paznokci oraz ich pielęgnacja i regeneracja.

Swoją sumienność i dokładność przekłada na wykonywanie zabiegów pielęgnacyjnych dłoni i stóp, dzięki czemu jej hobby stało się jej pracą.

Poszerza wiedzę i śledzi na bieżąco trendy w manicure i pedicure, aby móc w pełni zadbać o paznokcie, dłonie i zmęczone stopy swoich klientek.

Ukończyła Szkołę Wyższą w kierunku turystyka i hotelarstwo na Słowacji.
W wolnych chwilach pilnie uczy się geografii i historii Polski.

Daria

Kosmetyka, manicure, pedicure

Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego w Katowicach oraz Policealnej Szkoły Kosmetycznej. W zawodzie kosmetyczki realizuje się od ponad 9 lat.

Z pasją i zaangażowaniem podchodzi do swojej pracy, ciągle się kształcąc i uzupełniając wiedzę licznymi szkoleniami. Jej motto w pracy to: „Traktuj innych ludzi tak, jak sam chciałbyś zostać potraktowany”. Jest perfekcjonistką, która dąży do wyznaczonego celu, dlatego podczas pracy z klientem daje z siebie 100%.

Prywatnie nie wyobraża sobie życia bez rodziny, przyjaciół i aktywności fizycznej. Zakochana w nurkowaniu i jeździe na nartach. Jest uśmiechniętą, empatyczną optymistką, dlatego zabiegi u niej to nie tylko kosmetyka, ale również czas spędzony w miłej i przyjaznej atmosferze.

Daria 26.10.2020 została mamą, więc teraz swój czas poświęca małemu Kajtkowi, a w Sensual Skin Face & Body spotkamy ją pewnie za rok.

Daria - Sensual Skin Face & Body

Galeria zdjęć

Umiemy o Ciebie zadbać

Do każdego klienta podchodzimy z niezwykłą pasją oraz zaangażowaniem. Posiadamy wieloletnie doświadczenie, które zapewnia usługi na najwyższym poziomie.