O nas

Zadbamy o Ciebie

Witamy w Sensual Skin Face & Body Małgorzata Łukaszewska Bażantowo, miejscu stworzonym z myślą o osobach świadomych jak ważne jest dbanie o urodę oraz zachowanie harmonii pomiędzy pięknem, a relaksem i dobrym samopoczuciem.

Będzie nam niezwykle miło otoczyć Państwa profesjonalną opieką, zadbać o dobre samopoczucie i zdrowy wygląd.

Rozumiemy Cię

Do każdego Klienta podchodzimy z niezwykłą pasją oraz zaangażowaniem. Posiadamy wieloletnie doświadczenie, które zapewnia usługi na najwyższym poziomie. Stale podnosimy swoje kwalifikacje, poprzez udział w szkoleniach, warsztatach, konferencjach, aby wychodzić na przeciw oczekiwaniom najbardziej wymagających Klientów.

Oferujemy bogaty i wszechstronny pakiet zabiegów pielęgnacyjnych, zarówno na twarz jak i ciało. Oprócz pielęgnacji wykonujemy również zabiegi estetyczne oraz modelujące sylwetkę z wykorzystaniem skutecznych technologii. Posiadamy szeroką ofertę masaży. Oferujemy także profesjonalny manicure i pedicure. Pracujemy na doskonałych, sprawdzonych kosmetykach.

O tym warto poczytać

Dowiedz się więcej o naszych zabiegach i sprawdź, jakie korzyści mogą one przynieść. Oddaj się chwili relaksu z Sensual Skin Face & Body Małgorzata Łukaszewska Bażantowo i czerp przyjemność ze swojego piękna pełnymi garściami.

Nasz zespół

Małgorzata Łukaszewska

Pielęgnacja twarzy, kosmetyka

Założycielka i właścicielka Sensual Skin Face & Body Małgorzata Łukaszewska.
Poza tym dyplomowana kosmetyczka z ponad 20 letnim doświadczeniem. Swoją drogę zawodową rozpoczęła w 1992 roku od Studium Kosmetycznego w Warszawie. Co prawda miała pomysły, aby obrać inną ścieżkę kariery, stąd tytuł magistra Public Relations, ale ostatecznie pasja, zamiłowanie i energia, jaką daje jej praca kosmetyczki wzięły górę. I tak od 2015 roku, najpierw jako Bażantowo Beauty & Spa, a od 2016 roku jako Sensual Skin Face & Body, tworzy profesjonalne miejsce pielęgnacji twarzy i ciała w Bażantowo Sport.

 

Aby poszerzać swoje zawodowe umiejętności uczestniczy w licznych kursach, szkoleniach i konferencjach. W listopadzie 2016 ukończyła z wyróżnieniem prestiżowe Studium Kształcenia Kosmetologów i Kosmetyczek Collegium Cosmeticum I stopnia w Toruniu, zaś w czerwcu 2019 II stopień Collegium Cosmeticum w Warszawie.

Prywatnie mama i żona. Uwielbia podróże, czasem ciszę z dobrą książką i niezmiennie kuchnię męża.

Ponieważ w pracy realizuje swoją pasję uważa się za osobę szczęśliwą. Dzięki temu tworzy miejsce z pozytywną energią.

Magda

Kosmetologia

Absolwentka studiów magisterskich z zakresu kosmetologii estetycznej Akademii Górnośląskiej oraz Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach. Swoje zacięcie naukowe realizuje jako aktywny członek koła naukowego i zamierza kontynuować je na studiach pielęgniarskich. 

Patrzy na skórę jak na lustro procesów zachodzących wewnątrz organizmu, dlatego w pracy z nią kieruje się wyjątkową uważnością. Podczas spotkania w gabinecie dzieli swoje ciepło i spokój po to, abyś poza komfortem i zdrowiem skóry doświadczył tutaj prawdziwego relaksu.

Prywatnie uwielbia celebrować czas z bliskimi. Jest miłośniczką domowych wypieków, która poniedziałkowymi wieczorami siłuje się na rurce. Od prawie dwóch lat jej świat odmienia wolontariat medyczny w Hospocjum Cordis w Katowicach.

Martyna

Masaż, pielęgnacja ciała, modelowanie sylwetki

Absolwentka Krakowskiej Szkoły Masażu. Swoją przygodę rozpoczęła od pracy z pacjentami w jednym z śląskich szpitali, dlatego ważne jest dla niej pozbycie się wszelkiego napięcia oraz bólu u pacjenta. Martyna to osoba wyrozumiała, ciepła i bardzo komunikatywna. Do każdej osoby podchodzi z ogromnym szacunkiem i dyskrecją. Nie boi się wyzwań, dlatego chętnie bierze udział w coraz to nowszych szkoleniach uzupełniających jej wiedzę z zakresu masażu i pielęgnacji ciała. Prywatnie jest miłośniczką zwierząt, survivalu i podróżowania.

Magda

Masaż , kosmetologia , pielęgnacja ciała, modelowanie sylwetki

Licencjonowany kosmetolog i masażystka. Od kilku lat poszerza wiedzę dotyczącą zabiegów na ciało
i twarz, kontynuując naukę oraz szkoląc się w zabiegach SPA na ciało. Uśmiech na twarzach klientów, zrelaksowanie i osiągnięte efekty po zabiegu są dla niej najlepszą formą podziękowania. Dokłada wszelkich starań by sprostać oczekiwaniom każdego klienta a zapewniony komfort podczas zabiegu jest ważnym elementem budującym relację.

 

Poza pracą stara się aktywnie spędzać czas, a wieczorami lubi obejrzeć film lub poczytać książkę. Bardzo ceni czas spędzony z przyjaciółmi. Górskie wycieczki, jak również spacer nad polskim morzem pozwalają jej na oderwanie się od miejskiej codzienności i naładowanie baterii. Silnie dąży do swojej realizacji zawodowej jak i spełnienia swoich marzeń.

Anastasiya

Stylizacja paznokci, manicure, pedicure, pielęgnacja dłoni i stóp

Dołączyła do zespołu Sensual Skin Face & Body w marcu 2021r.

Jej pasją od zawsze jest stylizacja paznokci oraz ich pielęgnacja i regeneracja.

Swoją sumienność i dokładność przekłada na wykonywanie zabiegów pielęgnacyjnych dłoni i stóp, dzięki czemu jej hobby stało się jej pracą.

Poszerza wiedzę i śledzi na bieżąco trendy w manicure i pedicure, aby móc w pełni zadbać o paznokcie, dłonie i zmęczone stopy swoich klientek.

Ukończyła Szkołę Wyższą w kierunku turystyka i hotelarstwo na Słowacji.
W wolnych chwilach pilnie uczy się geografii i historii Polski.

Ilona

Stylizacja paznokci, manicure, pedicure, pielęgnacja dłoni i stóp

Do zespołu Sensual Skin Face & Body dołączyła w kwietniu 2023 roku. Charakteryzuje ją indywidualne podejście do każdej klientki.
Z ogromną troską podchodzi do pracy i ludzi.

Od 15 lat umiejętnie tworzy arcydzieła na paznokciach swoich klientek.
Z chęcią wykona wszystkie, nawet najbardziej skomplikowane stylizacje.

Bierze udział w licznych kursach i szkoleniach co pozwala jej poszerzać zdobytą dotychczas wiedzę oraz śledzić najnowsze trendy w stylizacji paznokci.

Jej hobby od zawsze była stylizacja paznokci, która stała się również jej pracą.

Galeria zdjęć

Umiemy o Ciebie zadbać

Do każdego klienta podchodzimy z niezwykłą pasją oraz zaangażowaniem. Posiadamy wieloletnie doświadczenie, które zapewnia usługi na najwyższym poziomie.