O nas

Zadbamy o Ciebie

Witamy w Sensual Skin Face & Body Małgorzata Łukaszewska Bażantowo, miejscu stworzonym z myślą o osobach świadomych jak ważne jest dbanie o urodę oraz zachowanie harmonii pomiędzy pięknem, a relaksem i dobrym samopoczuciem.

Będzie nam niezwykle miło otoczyć Państwa profesjonalną opieką, zadbać o dobre samopoczucie i zdrowy wygląd.

Rozumiemy Cię

Do każdego Klienta podchodzimy z niezwykłą pasją oraz zaangażowaniem. Posiadamy wieloletnie doświadczenie, które zapewnia usługi na najwyższym poziomie. Stale podnosimy swoje kwalifikacje, poprzez udział w szkoleniach, warsztatach, konferencjach, aby wychodzić na przeciw oczekiwaniom najbardziej wymagających Klientów.

Oferujemy bogaty i wszechstronny pakiet zabiegów pielęgnacyjnych, zarówno na twarz jak i ciało. Oprócz pielęgnacji wykonujemy również zabiegi estetyczne oraz modelujące sylwetkę z wykorzystaniem skutecznych technologii. Posiadamy szeroką ofertę masaży. Oferujemy także profesjonalny manicure i pedicure. Pracujemy na doskonałych, sprawdzonych kosmetykach.

O tym warto poczytać

Dowiedz się więcej o naszych zabiegach i sprawdź, jakie korzyści mogą one przynieść. Oddaj się chwili relaksu z Sensual Skin Face & Body Małgorzata Łukaszewska Bażantowo i czerp przyjemność ze swojego piękna pełnymi garściami.

Nasz zespół

Małgorzata Łukaszewska

Pielęgnacja twarzy, kosmetyka

Założycielka i właścicielka Sensual Skin Face & Body Małgorzata Łukaszewska.
Poza tym dyplomowana kosmetyczka z ponad 20 letnim doświadczeniem. Swoją drogę zawodową rozpoczęła w 1992 roku od Studium Kosmetycznego w Warszawie. Co prawda miała pomysły, aby obrać inną ścieżkę kariery, stąd tytuł magistra Public Relations, ale ostatecznie pasja, zamiłowanie i energia, jaką daje jej praca kosmetyczki wzięły górę. I tak od 2015 roku, najpierw jako Bażantowo Beauty & Spa, a od 2016 roku jako Sensual Skin Face & Body, tworzy profesjonalne miejsce pielęgnacji twarzy i ciała w Bażantowo Sport.

 

Aby poszerzać swoje zawodowe umiejętności uczestniczy w licznych kursach, szkoleniach i konferencjach. W listopadzie 2016 ukończyła z wyróżnieniem prestiżowe Studium Kształcenia Kosmetologów i Kosmetyczek Collegium Cosmeticum I stopnia w Toruniu, zaś w czerwcu 2019 II stopień Collegium Cosmeticum w Warszawie.

Prywatnie mama i żona. Uwielbia podróże, czasem ciszę z dobrą książką i niezmiennie kuchnię męża.

Ponieważ w pracy realizuje swoją pasję uważa się za osobę szczęśliwą. Dzięki temu tworzy miejsce z pozytywną energią.

Patrycja

Kosmetologia

Posiada ponad sześcioletnie doświadczenie w branży kosmetologicznej. Nieustannie poszerza swoją wiedzę i kwalifikacje na kursach oraz szkoleniach.

 

Jej priorytetem jest indywidualne podejście do pacjenta. Patrycja jest przekonana, że kompleksowe programy terapeutyczne to zarówno terapia w gabinecie jak i odpowiednio dobrana pielęgnacja domowa. Także każdy kto do niej trafi będzie kompleksowo zaopiekowany ☺

Ambitna i ciągle głodna wiedzy. Uwielbia pracę z drugim człowiekiem.

Prywatnie miłośniczka zwierząt, szczególnie psów i swojego pupila Tosi.

Pamela

Masaż, pielęgnacja ciała, modelowanie sylwetki

Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego, certyfikowana masażystka.

 

Specjalizuje się we wszelkiego rodzaju masażach i zabiegach na ciało.

Jest pogodną i uśmiechniętą osobą, lubiącą kontakt z ludźmi. Priorytetem Pameli jest indywidualne podejście do każdego klienta oraz dołożenie wszelkich starań, aby opuścił gabinet w pełni odprężony i zrelaksowany.

Prywatnie wyznawczyni Filozofii Wellness, której celem jest osiągnięcie dobrego samopoczucia poprzez harmonię ciała, ducha i umysłu.

Magda

Masaż , kosmetologia , pielęgnacja ciała, modelowanie sylwetki

Licencjonowany kosmetolog i masażystka. Od kilku lat poszerza wiedzę dotyczącą zabiegów na ciało
i twarz, kontynuując naukę oraz szkoląc się w zabiegach SPA na ciało. Uśmiech na twarzach klientów, zrelaksowanie i osiągnięte efekty po zabiegu są dla niej najlepszą formą podziękowania. Dokłada wszelkich starań by sprostać oczekiwaniom każdego klienta a zapewniony komfort podczas zabiegu jest ważnym elementem budującym relację.

 

Poza pracą stara się aktywnie spędzać czas, a wieczorami lubi obejrzeć film lub poczytać książkę. Bardzo ceni czas spędzony z przyjaciółmi. Górskie wycieczki, jak również spacer nad polskim morzem pozwalają jej na oderwanie się od miejskiej codzienności i naładowanie baterii. Silnie dąży do swojej realizacji zawodowej jak i spełnienia swoich marzeń.

Anastasiya

Stylizacja paznokci, manicure, pedicure, pielęgnacja dłoni i stóp

Dołączyła do zespołu Sensual Skin Face & Body w marcu 2021r.

Jej pasją od zawsze jest stylizacja paznokci oraz ich pielęgnacja i regeneracja.

Swoją sumienność i dokładność przekłada na wykonywanie zabiegów pielęgnacyjnych dłoni i stóp, dzięki czemu jej hobby stało się jej pracą.

Poszerza wiedzę i śledzi na bieżąco trendy w manicure i pedicure, aby móc w pełni zadbać o paznokcie, dłonie i zmęczone stopy swoich klientek.

Ukończyła Szkołę Wyższą w kierunku turystyka i hotelarstwo na Słowacji.
W wolnych chwilach pilnie uczy się geografii i historii Polski.

Ilona

Stylizacja paznokci, manicure, pedicure, pielęgnacja dłoni i stóp

Do zespołu Sensual Skin Face & Body dołączyła w kwietniu 2023 roku. Charakteryzuje ją indywidualne podejście do każdej klientki.
Z ogromną troską podchodzi do pracy i ludzi.

Od 15 lat umiejętnie tworzy arcydzieła na paznokciach swoich klientek.
Z chęcią wykona wszystkie, nawet najbardziej skomplikowane stylizacje.

Bierze udział w licznych kursach i szkoleniach co pozwala jej poszerzać zdobytą dotychczas wiedzę oraz śledzić najnowsze trendy w stylizacji paznokci.

Jej hobby od zawsze była stylizacja paznokci, która stała się również jej pracą.

Galeria zdjęć

Umiemy o Ciebie zadbać

Do każdego klienta podchodzimy z niezwykłą pasją oraz zaangażowaniem. Posiadamy wieloletnie doświadczenie, które zapewnia usługi na najwyższym poziomie.