Icoone

Najnowsza generacja masażu podciśnieniowego gwarantuje naukowe podejście do nieinwazyjnego usuwania tkanki tłuszczowej. To nowa, skuteczna metoda modelowania sylwetki, walki z cellulitem, luźną skórą, obrzękami limfatycznymi, bliznami, objawami starzenia się skóry oraz wieloma innymi problemami skórnymi.

 

O zabiegu

Podczas zabiegu masażu podciśnieniowego wykorzystuje się unikalną technologię, która umożliwia głębszą i bardziej efektywną stymulację skóry.
Technologia oparta jest na działaniu podciśnienia, ale w przeciwieństwie do starszych urządzeń tego typu, podczas zabiegu nie dochodzi do rozciągania skóry, ani powstawania siniaków.

UNIKATOWA TECHNOLOGIA
Specjalny patent w tej technologii polega na umieszczeniu w głowicy rolek z licznymi mikrootworami. Poza komorą główną tworzą one dwa dodatkowe miejsca stymulacji skóry przez podciśnienie. Taka budowa głowicy zabiegowej pozwala na bardzo dokładne i precyzyjne opracowanie całego ciała. W trakcie przesuwania jej po ciele mikrootwory zasysają skórę poddając ją zjawisku multistymulacji mikropęcherzykowej. Dostarczony do tkanek bodziec stymulujący, wykorzystując ich jednolity sposób połączenia między sobą zostaje przekazany wszerz i w głąb ciała. Taka technika pracy nazywana jest praca kaskadową. Jej celem jest dostarczenie bodźca do komórek tłuszczowych i fibroblastów. Bodziec docierając do komórek nie niszczy ich, a w bezpieczny sposób pobudza je do zwiększenia intensywności naturalnie zachodzących w nich przemian. W ten sposób, w komórkach tłuszczowych usprawniony zostaje proces rozkładu tłuszczu co prowadzi do zmniejszenia obwodów ciała i bezinwazyjnego modelowania sylwetki. Z kolei fibroblasty po odebraniu bodźca zwiększają produkcję włókien kolagenowych i elastynowych co skutkuje poprawą struktury skóry i jej ujędrnieniem.

Patent ten i multimikrostymulacja poza działaniem ujędrniającym i wyszczuplającym na ciało niesie ze sobą jeszcze inne zalety. Jedną z nich jest precyzja i ogromna wydajność działania. Bodźcowanie skóry możliwe jest z prędkością do 21 600 mikrostymulacji na minutę pracy. Dzięki temu w trakcie jednego zabiegu każda okolica ciała jest bardzo dokładnie opracowana.
Kolejną zaletą jest wysoki poziom bezpieczeństwa zabiegu. Za sprawą mikrootworów umieszczonych w rolkach skóra jest podtrzymywana zanim zostanie zassana do komory głównej. Pozwala to na zmniejszenie sił działających na naczynia krwionośne oraz włókna podporowe skóry, w związku z czym skóra nie jest rozciągana. Zabieg jest więc w pełni bezpieczny nawet dla skór wiotkich oraz naczyniowych.
Unikatowy patent i wywołane przez niego zjawisko multistymulacji mikropęcherzykowej całkowicie zmienia mechanizm działania masażu podciśnieniowego na tkanki. Skuteczność, precyzja i wydajność oraz całkowita bezinwazyjność multistymulacji mikropęcherzykowej sprawia, iż jest ona kluczowym elementem zabiegu.

PRZEBIEG ZABIEGU

1. Base
Każdy zabieg rozpoczyna się 20-minutowym programem bazowym na całe ciało z odpowiednio dobranym programem terapeutycznym z uwzględnieniem indywidualnych potrzeb pacjenta, stanu i kondycji jego skóry (drenaż, rozbicie zwłóknień, redukcja tkanki tłuszczowej, redukcja cellulitu, ujędrnienie skóry, relaks i poprawa samopoczucia)

2. Focus
Następnie stosujemy 10 minutowe programy lokalne (tzw. focusy), które ukierunkowane są na konkretny problem terapeutyczny pacjenta i konkretną strefę zabiegową (ramiona, brzuch, plecy, wewnętrzna strona ud, pośladki, talia, nogi, łydki, dekolt, biust).

Każdy zabieg składa się z programu bazowego i rozbudowywany jest o kolejne focusy, w zależności od ilości opracowywanych partii ciała. Jeden zabieg może składać się maksymalnie z 4 focusów.

Efektem zabiegów jest stymulacja unaczynienia, uaktywnienie układu limfatycznego i układu krążenia, pobudzenie wymiany międzykomórkowej, rozbicie tkanki tłuszczowej oraz przywrócenie prawidłowego metabolizmu i wymodelowanie sylwetki.

Wskazania

Przeciwwskazania

Przeciwskazania bezwzględne

Przeciwskazania bezwzględne

Cennik

Icoone Base + 1x Focus

200 / 1820 / 2580 zł*

Icoone Base + 2x Focus

240 / 2185 / 3096 zł*

Icoone Base + 3x Focus

280 / 2550 / 3612 zł*

Icoone Base + 4x Focus

320 / 2915 / 4128 zł *

Icoone Base + 5x Focus

360 / 3270 / 4644 zł*

Drenaż limfatyczny

180 / 1650 / 2322 zł*

Kombinezon zakup

80 zł

Kombinezon wypożyczenie

15 zł

* cena za 1 zabieg / 10 zabiegów / 15 zabiegów

Galeria zdjęć

Umów wizytę przez Booksy.com