Aktualności

Jak radzić sobie z problemem utraty jędrności skóry ciała? Nowa linia ujędrniająca Arosha – .340 ACTIVE UP

Kondycja naszej skóry zmienia się pod wpływem różnych czynników zewnętrznych oraz genetycznych. Naturalny proces starzenia, siedzący tryb życia, brak zbilansowanej diety i utrata wagi mogą prowadzić do wiotczenia skóry. Utrata jędrności skóry może być również spowodowana przez palenie papierosów, przewlekłą ekspozycję na słońce, chroniczny stres, długotrwałe stosowanie kortyzonu oraz niewłaściwą dietę, w tym nadmierne spożycie alkoholu i cukrów prostych. Aby skutecznie poprawić napięcie skóry, niezbędne jest prowadzenie zdrowego i aktywnego trybu życia oraz stosowanie ukierunkowanych zabiegów kosmetycznych. Z pomocą przychodzi nam dobrze już znana Klientkom Sensul Skin Face & Body w Katowicach marka Arosha i jej nowa linia ujędrniająca.

Przypomnijmy, że bandaże antycellulitowe Arosha to innowacyjne rozwiązanie, które poprzez restrukturyzację włókien elastyny, stymulację syntezy nowych włókien kolagenowych oraz poprawę naturalnego systemu nawilżenia skóry, znacząco wpływają na zwiększenie elastyczności skóry.

Bandaże Arosha – wyszczuplanie i ujędrnianie ciała

Bandaże Arosha to zaawansowane programy zabiegowe, które koncentrują się na modelowaniu sylwetki. Dzięki zastosowaniu specjalistycznych bandaży nasączonych aktywnymi składnikami, możliwe jest osiągnięcie imponujących rezultatów, takich jak redukcja tkanki tłuszczowej, wygładzenie skóry ciała czy poprawa jędrności skóry. Starannie dobrane preparaty przenikają głęboko w skórę, działając bez uczucia bólu czy pieczenia, co czyni zabieg przyjemnym i relaksującym. Bandaże Arosha są również idealnym rozwiązaniem dla osób pragnących nawilżyć skórę, usunąć nadmiar wody i toksyn z organizmu, a także zmniejszyć obrzęki.

Trzy fazy metody Arosha – RESET, RESTORE, ATTACK

Pierwsza faza Metody AROSHA (RESET) przygotowuje skórę do kolejnych zabiegów. Skóra, po detoksykacji i dogłębnym oczyszczaniu jest gotowa do lepszego wchłaniania składników aktywnych, aby w pełni wykorzystać potencjał kolejnych zabiegów.

Druga faza Metody AROSHA (RESTORE), ma na celu przywrócenie balansu, równowagi i odnowy skóry ciała. Zdrowa skóra i zmniejszanie widocznych niedoskonałości to cel każdego, kto dba o swoje ciało.

Trzecia faza Metody AROSHA (ATTACK) obejmuje wszystkie zabiegi mające na celu przeciwdziałanie określonym niedoskonałościom skóry: redukcję cellulitu, zlokalizowanej tkanki tłuszczowej, oraz wymodelowanie sylwetki.

Nowy wymiar młodości i witalności Twojej skóry .340 ACTIVE UP

Do trzeciej fazy ATTACK dołączył właśnie nowy zabieg .340 ACTIVE UP, który wspomaga regenerację wiotkiej skóry ciała i redukcję rozstępów. Zabieg ten tonizuje, odnawia i ujędrnia skórę. Ta nowa linia ujędrniająca wykorzystuje specjalną technologię Architect Define, która:

  • zwalcza działanie grawitacji poprzez restrukturyzację włókien elastycznych,
  • stymuluje syntezę nowego kolagenu,
  • poprawia naturalne procesy nawilżenia skóry.

Wynik? Jędrniejsza, pozbawiona rozstępów, wyjątkowo sprężysta skóra.

Zabieg .340 ACTIVE UP od Arosha wskazania:

  • utrata jędrności skóry,
  • słabe napięcie skóry,
  • nadmiar tkanki tłuszczowej,
  • cellulit,
  • rozstępy.

Chcesz wiedzieć więcej o zabiegu .340 ACTIVE UP od Arosha? Skontaktuj się z nami już dziś. Nasz zespół odpowie na wszystkich Twoje pytania i pomoże zaplanować odpowiednią strategię w walce o jędrną, napiętą i dobrze nawilżoną skórę.

Pamiętaj! Bandaże Arosha działają wyszczuplająco, modelują sylwetkę, dotleniają i oczyszczają organizm z toksyn, redukują cellulit oraz ujędrniają ciało. Zabiegi można łączyć z innymi metodami, takimi jak Presoterapia, Fala Uderzeniowa, Endermologia czyIcoone, które powodują wzmocnienie efektów zabiegu. Zalecamy wykonanie serii 4-8 zabiegów dla osiągnięcia trwałych rezultatów. Nasza oferta pozwala na tworzenie spersonalizowanych programów zabiegowych, dostosowanych do indywidualnych potrzeb klientów.

Zachęcamy do rezerwacji indywidualnie ustalanych pakietów zabiegowych, które przyniosą prawdziwe i długotrwałe efekty. Skóra stanie się napięta, elastyczna i nawilżona, a cellulit mniej widoczny.