Aktualności

ICOONE — najnowsza technologia w modelowaniu sylwetki

Opatentowana technologia ICOONE to innowacyjne podejście w ujędrnianiu skóry oparte na i nowych odkryciach naukowych i rozwoju technologii. Profesor Jean-Claude’a Guimberteau, specjalista w dziedzinie chirurgii rekonstrukcyjnej wykazał, że wizja nowego sposobu leczenia skóry, stała się realną potrzebą, której należy sprostać. Poświęcił wiele lat nad badaniami w zakresie struktury tkanki łącznej i stał się innowatorem w dziedzinie medycyny estetycznej. Jego nowe podejście stało się rewolucją, ponieważ wykazał, że tkanka podskórna składa się z sieci mikrowakuoli (wolna przestrzeń pomiędzy włóknami), które tworzą funkcjonalną jednostkę struktury tkanki i właśnie dlatego skóra powinna być pojmowana jako żywa, ciągła materia. To innowacyjne odkrycie postawiło na całkowicie nowe podejście leczenia skóry i zastąpiło dotychczasową koncepcję pracy nad tkanką warstwową. Programy zabiegowe ICOONE to rewolucja w redukcji cellulitu, ujędrnianiu skóry czy modelowaniu sylwetki.

ICOONE – na czym polega zabieg?

Zabieg ICOONE przeprowadzany jest na trzech powierzchniach jednocześnie. Efekt ujędrniania uzyskujemy dzięki dwóm niezależnym mikrostymulatorom (tzw. rolkom), które działając jednocześnie na tym samym obszarze, uzupełniają wzajemnie swoje działanie. Dodatkowo pomiędzy mikrostymulatorami umieszczono komorę centralną, która dogłębnie oddziałuje na tkankę tłuszczową. Takie połączenie pozwala precyzyjnie skupić się na konkretnym problemie skórnym np. redukcji cellulitu. Z tego też powodu masaż próżniowy ICOONE jest tak skutecznym zabiegiem. Pracując jednocześnie po obu stronach ciała, uzyskujemy niezwykle efekty bez obciążania skóry, ponieważ ICOONE to przede wszystkim jej poszanowanie. Można pokusić się o stwierdzenie, że ICOONE to zabieg bezpieczny dla skóry, bez jej obciążenia (bólu czy siniaków). Oprócz tego, że ICOONE modeluje sylwetkę, sprawdzi się również w zastojach limfatycznych oraz problemach mięśniowych — rozluźnia je i pomaga w regeneracji. 

ICOONE umożliwia pracę na danej partii ciała pomiędzy rolkami, przed i za nimi, co w efekcie potraja obszar, który zostaje poddany zabiegowi. W trakcie pracy urządzenia ICOONE można wyróżnić trzy etapy stymulacji skóry. Przebieg zabiegu ICOONE jest następujący:

 • dzięki powstałemu na rolkach podciśnieniu urządzenie wykonuje masaż próżniowy, co pozwala uzyskać efekt drenażu,
 • następnie zassanie głowicy stymuluję skórę,
 • w fazie końcowej program pulsacyjny pobudza układ neurowegetatywny.


Zabiegi wyszczuplające ICOONE – co je wyróżnia?

Zabieg nie byłby tak skuteczny, gdyby nie opatentowana technologia Roboderm, dzięki której otrzymujemy tak niezwykłe rezultaty. To właśnie ona umożliwia potrojenie pracy na skórze, uzyskując jej stymulację w głębszych warstwach. Sama technologia Roboderm polega na tym, że dwie z głowic zabiegowych ICOONE posiadające mikrostymulatory (rolki) zawierają mikrootwory, a one generują Multi Mikropęcherzykową Stymulację M.M.A.S. Ta unikalna opatentowana technologia ICOONE pozwala skutecznie i jeszcze precyzyjniej stymulować skórę na całej powierzchni danej partii ciała, nad którą pracujemy, docierając do najmniejszych jej części i generując do 21 600 mikrostymulacji na minutę.

Zabiegi icoone skierowane są zarówno do kobiet, jak i do mężczyzn. Można wykonywać je o każdej porze roku. W bezpieczny sposób — skuteczne i bezinwazyjne pomogą w rozwiązaniu wielu niedoskonałości skórnych, rozprawią się m. in. z nadmiarem tkanki tłuszczowej czy obrzękami limfatycznymi.

Efekty zabiegów wyszczuplających wykonanych technologią ICOONE

Dzięki zabiegowi ICOONE można osiągnąć szeroki wachlarz korzyści:

 • redukcja cellulitu,
 • redukcja głęboko zlokalizowanego tłuszczu, których nie można wyeliminować dietą i ćwiczeniami, 
 • redukcja miejscowo zbierającej się tkanki tłuszczowej — bryczesy, brzuch, boczki,
 • ujędrnienie wiotkiej i opadającej skóry np. na ramionach, 
 • ogólne ujędrnienie i modelowanie sylwetki (w tym po ciąży),
 • problemy naczyniowe i obrzęki, 
 • lepsze napięcie i odmłodzenie skóry,
 • redukcja bólów mięśni i pleców spowodowanych złą postawą lub uprawianiem sportu.


ICOONE – główne przeciwwskazania do wykonania zabiegu

 • choroba nowotworowa,
 • przyjmowanie leków przeciwzakrzepowych,
 • ostre choroby wątroby i nerek,
 • ciąża do 3 miesiąca oraz karmienie piersią (nie należy karmić dziecka min. 5 godzin po zabiegu),
 • przepukliny,
 • stany zapalne skóry i niezagojone rany,
 • żylaki i zapalenie żył, a także skóra naczyniowa
 • choroby infekcyjne,
 • silikonowe lub metalowe implanty występujące w miejscu zabiegu.

Zabiegi ICOONE skierowane są do wszystkich osób, które oczekują skutecznego i wsparcia w walce z niedoskonałościami sylwetki, typ cellulit, obrzęki czy nadmiar tkanki tłuszczowej. Już pojedynczy zabieg przynosi pierwsze efekty, jednak należy pamiętać, że dopiero wykonanie serii zabiegów odchudzających ICOONE przyniesie oczekiwane rezultaty. Zabieg ICOONE przeprowadzany jest w specjalnym, elastycznym kombinezonie, którego zakup lub wypożyczenie jest możliwe w naszym salonie.

Decydując się na programy zabiegowe ICOONE, należy pamiętać o przeprowadzeniu wcześniejszej konsultacji w salonie, aby mieć pewność, że nie występują inne przeciwwskazania do przeprowadzenia zabiegu. W naszym salonie taka konsultacja jest bezpłatna. Jako jedyny salon w okolicy oraz jeden z pierwszych salonów w Katowicach wprowadziliśmy ICOONE na stałe do naszej oferty. Zapraszamy do zapisów.