Aktualności

Zabieg MAGSHAPE już w Sensual Skin Face & Body w Katowicach

Technologia HI-EMT – spektakularny zabieg wzmocnienia mięśni i redukcji tkanki tłuszczowej

Zastanawiasz się co oznacza tajemniczo brzmiący skrót HI-EMT?

To high intensity elektro-magnetic therapy, czyli fale energii elektromagnetycznej, które przenikają przez tkankę tłuszczową i docierają do mięśni i penetrują na głębokość 7 cm.

Urządzenie Hi-EMT Magshape wykorzystuje technologię elektromagnetycznej stymulacji przez co intensywnie pobudza mięśnie do pracy, wywołując ich ciągłe skurcze. 30-minutowy zabieg odpowiada nawet kilku godzinom ćwiczeń. Mięśnie pobudzane są do wykonania aż 49500 skurczów podczas jednej sesji, co jest nieosiągalne w przypadku tradycyjnych ćwiczeń. Taka wytężona gimnastyka zapewnia spektakularne efekty budowania masy mięśniowej, a co za tym idzie redukcji tkanki tłuszczowej. Mamy zatem do czynienia z modelowaniem sylwetki bez wysiłku!

I tu nasuwa się pytanie:

Jak przebiega zabieg Magshape HI-EMT?

Zabieg wykonywany jest na określoną partię ciała, tj. brzuch, uda lub pośladki. Na część zabiegową przykładana jest głowica emitująca falę elektromagnetyczną. Korzystamy z jednego z 3 programów: profesjonalny, sportowy lub delikatny, dzięki czemu możemy odpowiednio dobrać parametry zabiegu tak, aby zabieg był skuteczny i odpowiedni w odczuciach. Podczas zabiegu dochodzi do supramaksymalnego skurczu mięśni, co jest nieosiągalne podczas tradycyjnego wysiłku. Podczas skurczu mięśnia w ćwiczeniach na siłowni, włókna mięśniowe rozluźniają się między każdym bodźcem nerwowym. Magshape, podając z dużą częstotliwością impuls, nie pozwala na fazę relaksacji. Supramaksymalne skurcze zwiększają uwalnianie adrenaliny, co daje efekt intensywnej lipolizy w komórkach tłuszczowych. Dochodzi do rozbudowy mięśni i redukcji tkanki tłuszczowej.

Elektromagnetyczna stymulacja mięśni może być wykonywana na dwa obszary, co oznacza 2 przyłożenia głowic, każde po 30 minut. Parametry zabiegu ustalane są indywidualnie, w zależności od potrzeb.

A najfajniejsze podczas zabiegu jest to, że podczas intensywnych ćwiczeń Twoich mięśni i spalania tkanki tłuszczowej, Ty możesz oddać się relaksowi z gazetą lub książką. Niestety, ze względu na emitowane pole elektromagnetyczne, trzeba tu wykluczyć telefon. Chociaż może to dobrze…

Jakich efektów można się spodziewać po wykonaniu serii zabiegów Magshape HI-EMT?

  • modelowanie sylwetki,
  • wzmocnienie mięśni w obrębie zabiegowym (brzuch, pośladki, uda),
  • redukcja tkanki tłuszczowej,
  • poprawa jędrności pośladków,
  • wyszczuplenie i poprawa talii brzucha,
  • poprawa samopoczucia,
  • zwiększenie elastyczności mięśni,
  • zwiększenie masy mięśniowej,
  • średnia utrata tkanki tłuszczowej 19%,
  • średni wzrost masy mięśniowej na brzuchu 16% po upływie 1-2 miesięcy po zabiegach.


Kiedy widoczne są efekty?

Niektóre osoby zauważają poprawę już dzień po zabiegu. Najlepsze efekty zabiegów będą widoczne po 2-4 tygodniach po zakończeniu serii. Dla utrzymania trwałego efektu zalecamy stosowanie zdrowej i zrównoważonej diety, picie dużej ilości wody (minimum 2 litry dziennie).

Jaka ilość zabiegów jest zalecana?

Zalecana ilość zabiegów to 4-6 zabiegów w odstępach co 2-3 dni. W przypadku potrzeby można wykonać większą ilość zabiegów. W naszej ofercie znajdziesz ofertę pakietową na 6, 8 oraz 10 zabiegów. Także programy łączące Magshape z innymi technologiami, takimi jak Endermologia LPG czy Icoone.

Zachęcamy do skorzystania z serii zabiegów Magshape HI-EMT w Sensual Skin Face & Body Małgorzata Łukaszewska. Dzięki naszej bogatej ofercie dajemy możliwość wykonywania spersonalizowanych programów zabiegowych i łączenia ze sobą zabiegów względem indywidualnych potrzeb naszych Klientów.

W naszej ofercie zabiegów Hi-TECH na ciało znajdują się także zabiegi takie, jak Fala Uderzeniowa, Presoteriapa, RF Thermacool czy Radiofrekwenja Mikroigłowa.