Zabiegi Thalgo

Thalion to francuska marka, która staje się światowym liderem w dziedzinie Thalassoterapii. Firma stworzona przez ojca i syna, rdzennych Bretańvzyków, zafascynowanych rodzinną ziemią i jej naturalnym bogactwem – morzem I’Rose.

 

Laboratorium Thalion zlokalizowane jest w sercu morza I’Rose, będącego częścią Oceanu Atlantyckiego, które rozciąga się u wybrzeży Bretanii. To jeden z najbogatszych obszarów morskiego życia, najczystsze wody i światowy rezerwat biosfery, ustanowiony przez UNESCO. Thalion znajduje się w sercu największych pól algowych świata i jest jedyna marką skupiającą w swoich rękach całkowity i komplementarny proces produkcji, począwszy od połowu alg, aż po końcową fazę produkcji i tworzenia produktu kosmetycznego. Produkty Thalion powstają z najwyższej jakości organicznych składników, z czego 95% pochodzi z certyfikowanych ekologicznych upraw, gwarantując nie tylko jakość naturalnych składników, ale również ich skuteczność.

O zabiegu

ALGOLIFT ENERGY

Energia, świeżość i dotlenienie dla każdej cery.

Zabieg przeciwdziała pierwszym oznakom starzenia, łagodzi objawy zmęczenia, zapobiega tworzeniu pierwszych zmarszczek, uwalnia blask skóry.
W sercu swojej formuły Algolift Energy zawarł aktywne związki:

  • energetyzujące (siła trzech gatunków alg: Chlorella, Spirulina i alga czerwona),
  • detoksykujące (kofeina, żeń-szeń, escyna, tarczyca bajkalska),
  • naprawcze (kwas hialuronowy, wit.B5, NNKT),
  • odżywcze (oleiste ekstrakty Undaria, olej z otrąb ryżowych, wit.E)

Efektem zabiegu jest błyskawiczne pojędrnienie skóry, redukcja zmarszczek do 40%, rozjaśnienie przebarwień, kompleksowa regeneracja skóry, wzrost stopnia nawilżenia, rewitalizacja i relaks całego organizmu.

ALGOLIFT FIRMNESS

Zabieg kosmetyczny z silnym efektem liftingu. Ujędrnia i restrukturyzuje skórę, modeluje owal, przeciwdziała skutkom grawitacji, zmienia wolumetrię, bez odwoływania się do inwazyjnych zabiegów chirurgicznych.
Wykorzystuje opatentowane kompleksy aktywne:

  • Lift System redukujący wiotkość, zmniejszający efekt działania grawitacji,
  • Collagenage 72 stymulujący produkcję endogennego kolagenu, zwiększający gęstość skóry,
  • antyoksydanty – wit.C o działaniu przeciwzapalnym i ochronnym, glikozoaminoglikany i morski krzem zmieniające wolumetrię twarzy.

Efektem zabiegu jest silne pojedrnienie i restrukturyzacja skóry, wzrost elastyczności i gęstości skóry, wymodelowany owal oraz rozjaśnienie i ujednolicenie kolorytu cery dojrzałej.

Wskazania

Przeciwwskazania

Cennik

Algolift Energy

280 zł

Algolift Firmness

330 zł

Umów wizytę przez Booksy.com