Zabiegi Thalgo

Thalgo to delikatna dla skóry i środowiska, francuska marka luksusowych kosmetyków. Thalgo wykorzystuje dobroczynne właściwości naturalnych bogactw z głębi oceanów, głównie alg i wody oceanicznej.

Oceany są nieskończonym źródłem bogactwa mineralnego. Tę moc dobrze rozumiał również doktor farmacji André Bouclet, który całe życie poświęcił swojej pasji – badaniu morskich alg i minerałów. Jego fascynacja przejawami morskiego życia zaowocowała założeniem laboratorium Thalgo, specjalizującego się w badaniu i wykorzystywaniu dobroczynnych właściwości morskich alg w kosmetologii. Pierwsze kosmetyki marki Thalgo pojawiły się w roku 1964.

O zabiegu

HYALU – PROCOLLAGENE RITUAL

Przeciwzmarszczkowy zabieg dający spektakularny efekt wygładzenia i wypełnienia zmarszczek. Łączy w sobie 3 rodzaje kwasu hialuronowego i morski prokolagen z użyciem Roller Boosters dla widocznego efektu już od 1 zabiegu. Usuwa wszelkie oznaki starzenia się skóry i precyzyjnie wypełnia zmarszczki, nawet te utrwalone. Błyskawiczny efekt zapewniają 3 rodzaje kwasu hialuronowego (małe, średnie i duże molekuły), które nawilżają i wygładzają skórę, stymulują produkcję kwasu hialuronowego w naskórku i aktywują odnowę komórkową. Specjalnie opracowany masaż Dermastim+ z użyciem specjalnych rolek masujących sprawia, że skóra jest wyraźnie gładsza, wypełniona i wygląda młodziej.

COLD CREAM MARINE RITUAL

Regenerująco-odżywczy zabieg dla skóry suchej i wrażliwej. Odwodnienie skóry jest spowodowane uszkodzeniem płaszcza hydro-lipidowego. Dehydratacja jest przyczyną nadmiernego przesuszania się skóry, co powoduje dyskomfort, napięcie, pękanie, pieczenie i powstawanie drobnych mikro-urazów. Rozwiązaniem Thalgo jest rytuał na bazie kosmetyków z unikalną, udoskonaloną recepturą Cold Cream Marine dla zapewnienia długotrwałego odżywienia, nawilżenia i ukojenia delikatnej, suchej i wrażliwej skórze oraz zwiększenia jej progu tolerancji.

Wskazaniem do zabiegu jest skóra sucha i bardzo sucha, odwodniona, wrażliwa, skłonna do podrażnień i zaczerwienienia.
Zabieg ma na celu nawilżenie, odżywienie, regenerację skóry oraz zabezpieczenie jej przed utratą lipidów i wody.

PURETE MARINE RITUAL

Profesjonalna, lecznicza terapia, dostosowana do potrzeb skóry tłustej, łojotokowej oraz trądzikowej. Łączy w sobie witalne korzyści z głębi oceanu aby odzyskać zdrową i czystą skórę. Zabieg dogłębnie oczyszcza ujścia gruczołów łojowych, zmniejsza widoczność porów, przywraca skórze pełną równowagę i matowość.
Celem zabiegu jest regulacja pracy gruczołów łojowych, zwężenie porów skóry, zapobieganie tworzeniu się zaskórników i stanów zapalnych, poprawa nawilżenia oraz kolorytu skóry.

ILLUMINATING RADIANCE FACIAL TREATMENT

Ekspresowy zabieg upiększający dla każdego typu skóry. Zabieg ma za zadanie nawilżyć, odżywić, wygładzić i odświeżyć naskórek, usunąć oznaki zmęczenia oraz przywrócić skórze zdrowy i promienny wygląd.
Jego efektem jest rozświetlenie, odświeżenie i wygładzenie naskórka, poprawa napięcia i nawilżenia skóry, usunięcie oznak zmęczenia.

Wskazania

Przeciwwskazania

Cennik

Hyalu - Procollagene Ritual

350 zł

Cold Cream Marine Ritual

280 zł

Purete Marine Ritual

280 zł

Illuminating Radiance Facial Treatment

210 zł

Galeria zdjęć

Umów wizytę przez Booksy.com