PRP Meso Salmon PDRN

Zabieg Mediderma PRP MESO SALMON PDRN to efektywna regeneracja skóry z wykorzystaniem polinukleotydów. Zastosowanie w nim składniki wykazują silne działanie naprawcze, stymulujące i ujędrniające. Twoja skóra odpowie zdrowym, pięknym i pełnym blasku wyglądem.

O zabiegu

Procedura zabiegowa z wykorzystaniem PRP MESO SALMON PDRN i mikronakłuwania wykazuje szerokie spektrum działania! Gwarantuje redukcję zmarszczek i poprawę jędrności wszystkich rodzajów skóry.

Mikronakłuwanie skróry to zabieg biostymulujący o wielokierunkowym działaniu. W połączenu z zaawansowanym serum na bazie polinukleotydów MESO SALMON PDRN stanowi globalną, intensywną pielęgnację przeciwstarzeniową, ukierunkowaną na poprawę ukrwienia skóry, redukcję zmarszczek, poprawę napięcia, wygładzenie i ujędrnienie.

Efekty zabiegu to:

– widocznie napięta skóra,

– nawodnienie i dotlenienie skóry,

– ujędrnienie i zagęszczenie,

– redukcja zmarszczek i spowolnienie procesu starzenia,

– wyrównanie kolorytu.

 

Zabieg rozpoczynamy od aplikacji peelingu ferulowego, następnie podczas mikronakłuć wprowadzane jest serum PRP MESO SALMON PDRN, wykańczamy odpowiednim retinolem.

 

Co jest fenomenem tego zabiegu?

Silna biorewitalizacja i intensywna regeneracja skóry  dzięki innowacyjnemu koktajlowi PRP MESO SALMON PDRN, który zawiera składniki o działaniu wspomagającym syntezę kolagenu, dostarczające nawilżenia i wspierające regenerację skóry:

  • PDRN – polideoksyrybonukleotyd pochodzący z ryb łososiowatych, Opatentowana cząsteczka PDRN pozyskiwana z mleczu ryb łososiowatych Onchoryncus mykiss i Onchoryncus keta, o budowie analogicznej z ludzkim DNA. PDRN jest elementem niezbędnym do syntezy protein (białek)
  • Glutation – antyoksydant o podwójnym działaniu,
  • Heksapeptyd – 8: – obniża napięcie mięśniowe i zapobiega formowaniu się zmarszczek mimicznych,
  • kwas hialuronowy – dzięki niewielkiemu rozmiarowi penetruje w głąb skóry dostarczając nawilżenia, stymulując syntezę endogennego kwasu hialuronowego,
  • adenozyna – wykazuje działanie przeciwstarzeniowe.

Wskazania

Przeciwwskazania

Cennik

PRP MESO SALMON PDRN

480 zł

PRP MESO SALMON PDRN z peelingiem chemicznym

530 zł

Galeria zdjęć

Umów wizytę przez Booksy.com