3 Retises CT Yellow Peel Mediderma
by Sesderma

3 Retises CT Yellow Peel

Peeling chemiczny 3-Retises CT Yellow Peel  Mediderma to peeling wykorzystujący w swym składzie retinol. To kombinacja trzech rodzajów retinolu zamkniętego w liposomach oraz najbardziej stabilnej formy witaminy C. Zabieg działa na rozległe spektrum problemów skórnych: przebarwienia, blizny potrądzikowe, nierównomierny koloryt skóry, wiotkość skóry oraz zmarszczki.

O zabiegu

3 Retises CT Yellow Peel

Zabieg 3-Retises CT Yellow Peel to peeling oparty o formułę 3-retinol, 3-witamina C składający się z dwóch preparatów.

Pierwszy preparat to koktajl witaminy C w 3 najbardziej stabilnych postaciach (3 o etylowy kwas askorbinowy, glukozyd askorbylu, oraz MAP – magnesium ascorbyl phosphate), niacynamidu oraz wyciągów roślinnych takich jak np. wierzbówka, kiprzyca i rumianek.

Drugi perparat to mieszanka: 4%-retinolu w 3 postaciach (retinolu, retinaldehydu liposomowanego i propionianu retinylu liposomowanego), cynku, kwasu hialuronowego oraz bacillus ferment.

3-Retises CT Yellow Peel ma głębokie i silne działanie, ale dzięki systemowi przedłużonego uwalniania substancji aktywnych nie powoduje gwałtownego złuszczania ani podrażnienia.

 

Przebieg zabiegu

Przed zabiegiem zostaje przeprowadzona konsultacja wraz z wywiadem zdrowotnym w celu wykluczenia ewentualnych przeciwwskazań. Zabieg peelingu chemicznego Retises CT składa się z 2 etapów. W pierwszej kolejności nakładana jest roztwór 3 form witaminy C z niacynamidem i kwasem hialuronowym, zaś w drugim etapie nakłada się specjalną mieszankę 3 form retinolu, którą pacjent zmywa samodzielnie w domu po upływie około 8 godzin.

W drugiej dobie od zabiegu może pojawić się średnio nasilone złuszczanie, czasami z towarzyszącym podrażnieniem.

Wskazania

Przeciwwskazania

Cennik

3 Retises CT Yellow Peel

320 zł

Galeria zdjęć

Umów wizytę przez Booksy.com