Peeling kawitacyjny

Peeling kawitacyjny to bezbolesny, delikatny i nieinwazyjny zabieg oczyszczający z wykorzystaniem ultradźwięków. W naszym gabinecie łączymy go z mikrodermabrazją diamentową lub odpowiednią pielęgnacją w celu zwiększenia skuteczności zabiegu.

O zabiegu

Peeling kawitacyjny to zabieg polegający na dość powierzchownym oczyszczeniu skóry. Fale ultradźwiękowe w środowisku wodnym (zabieg zawsze wykonywany jest w obecności płynu np. wody, toniku czy soli fizjologicznej) wnikają w pory skóry i delikatnie oczyszczają skórę z płytko osadzonych zanieczyszczeń, a tworzące się pęcherzyki wypełnione gazem, pękają na powierzchni skóry i oczyszczają ją z martwych komórek naskórka, sebum i resztek makijażu.

Jeśli zabieg będzie wykonywany regularnie to może pozytywnie wpłynąć na wygląd cery, ponieważ peeling kawitacyjny, poprzez zwiększenie mikrokrążenia dotlenia skórę, powoduje lepsze ukrwienie, wiąże się także z pobudzeniem naturalnych procesów odnowy. Umożliwia skuteczniejsze wchłanianie substancji z preparatów kosmetycznych stosowanych po zabiegu.

Wskazania

Przeciwwskazania

Cennik

Peeling kawitacyjny z zabiegiem pielęgnacyjnym

250+ zł

Peeling kawitacyjny do innego zabiegu

40 zł

Umów wizytę przez Booksy.com