Oczyszczanie twarzy manunalne

Oczyszczanie manualne to zabieg od dawna stosowany w tradycyjnej kosmetyce pielęgnacyjnej. Często łączony z mikrodermabrazją diamentową i/lub peelingiem kawitacyjnym czy peelingami chemicznymi.

O zabiegu

OCZYSZCZANIE MANUALNE

Zabieg polega na ręcznym usunięciu zaskórników i innych zanieczyszczeń gromadzących się pod powierzchnią skóry. Pierwszym etapem oczyszczania manualnego jest dokładny demakijaż twarzy. Następnie wykonywany jest peeling w celu usunięcia warstwy zrogowaciałego naskórka. Potem na kilkanaście minut nakłada się na skórę maskę o działaniu rozpulchniającym . Następnie usuwa się zalegającą w porach treść poprzez uciskanie palcami w jednorazowych rękawiczkach. Po usunięciu zaskórników, następuję dezynfenkcja skóry prądami Darsonwala, a następnie na twarz aplikowana jest maska o działaniu przeciwzapalnym i łagodzącym. Ostatnim etapem zabiegu jest nałożenie odpowiedniego kremu ochronnego dostosowanego do potrzeb cery.

Zabieg przeznaczony dla osób z cerą tłustą i trądzikową, które zmagają się z nadmiarem sebum czy trudnymi do usunięcia zaskórnikami.

OCZYSZCZANIE APARATUROWE

Zabieg z wykorzystaniem mikrodermabrazji oraz peelingu kawitacyjnego. Zakończony zastosowaniem odpowiedniej maski.
Zabieg przeznaczony dla cery tłustej, łojotokowej, bez wyraźnych wykwitów. Także dla cer szarych, zmęczonych, celem rewitalizacji i przygotowania do dalszych zabiegów odżywczych.

DOCZYSZCZANIE MANUALNE

Stosowane dodatkowo do oczyszczania aparaturowego twarzy. Obejmuje rozpulchnianie skóry, doczyszczenie, darsonwalizację.

Wskazane w przypadku konieczności usunięcia manualnego wykwitów skórnych.

Zabieg oczyszczania może zostać wzbogacony o peeling chemiczny, stosowany w zależności od rodzaju i potrzeby skóry.

Wskazania

Przeciwwskazania

Cennik

Oczyszczanie manualne

270+ zł

Oczyszczanie aparaturowe

270+ zł

Doczyszczanie manualne do aparaturowego

100 zł

Peeling chemiczny do zabiegu

od 50 zł

Umów wizytę przez Booksy.com