Rf Thermacool

RF Thermacool to zabieg liftingujący z wykorzystaniem silnych fal radiowych bipolarnych, mający na celu odmłodzenie, napięcie i regenerację skóry oraz spłycenie głębokich zmarszczek.

O zabiegu

RF Thermacool pomaga w bezbolesny sposób przeciwdziałać luzowaniu się wiązań kolagenowych. Przebudowuje ich strukturę, przywracając skórze utraconą jędrność i likwidując zmarszczki. Jej najważniejszą zaletą jest to, że skutecznie działa w tych miejscach, gdzie do tej pory potrzebny był skalpel, dlatego metoda nazywana jest liftingiem skóry bez użycia skalpela.

 

Intensywny miejscowy wzrost temperatury skóry właściwej, bez nadmiernego wzrostu temperatury skóry, sprawia, że włókna kolagenowe ulegają skurczeniu i napięciu – efekt liftingu. Zabieg stymuluje także fibroblasty do zwiększonej produkcji kolagenu, dzięki czemu skóra staje się bardziej jędrna.

Dzięki zastosowaniu miejscowego chłodzenia możemy rozgrzewać skórę do wyższej temperatury bez nieprzyjemnych odczuć dla pacjenta. Pacjent nie odczuwa żadnego dyskomfortu, a jedynie przyjemne ciepło na skórze.

Wskazania

Przeciwwskazania

Cennik

Twarz

280 zł

Twarz + szyja

300 zł

Twarz + szyja + dekolt

320 zł

Oczy

180 zł

Do innego zabiegu na twarz

180 zł

Do innego zabiegu na oczy

140 zł

Umów wizytę przez Booksy.com