Mezoterapia mikroigłowa Nanofrax

Mezoterapia mikroigłowa wykonywana penem NanoFrax® to zabiegi bardzo skuteczne – stymulują skórę mechanicznie i pozwalają głęboko przedostać się składnikom aktywnym. NanoFrax® to niezastąpiony element terapii niwelującej głębokie zmarszczki, utratę jędrności skóry, blizny potrądzikowe i przebarwienia. Skuteczność zabiegu zwiększa dostarczanie substancji aktywnych w głąb skóry.
Zabieg jest bezpieczny dzięki zastosowaniu sterylnych kartridży jednorazowego użytku.

O zabiegu

MIKROINIEKCJE to metoda podania substancji aktywnej do naskórka i skóry właściwej, której towarzyszy stan zapalny, uwalnianie czynników wzrostu z krwi oraz remodeling skóry.

W zabiegu stosowane są cienkie mikroigły tytanowe o średnicy 300 µm. W zależności od problemu i wskazań, terapeuta ustawia odpowiednią długość igieł od 0,1 mm do 2,5 mm. Poprzez uszkodzenie stratum cornerum zabieg zwiększa przenikanie substancji aktywnych. Celem zabiegu jest również doprowadzenie do krwawienia i uwolnienia czynników wzrostu z krwi. Zabieg jest alternatywą dla frakcyjnej laseroterapii ablacyjnej.

NANOINIEKCJE to bezbolesna metoda podania substancji czynnej do skóry i silna rewitalizacja naskórka.

W zabiegu stosowane są wyjątkowo cienkie igły o średnicy 90 µm. Dają one znacznie lepsze rezultaty w przypadku skóry cienkiej, silnie unaczynionej i trudno gojącej się. Zabieg z użyciem nanoigieł jest całkowicie bezbolesny, bezkrwawy i nie powoduje stanu zapalnego. Może być wykonywany przez cały rok, także u osób chorych na cukrzycę. W kartridżach zostały zastosowane wysokogatunkowe igły z czystego tytanu.

NALEŻY WIEDZIEĆ:
W przypadku stosowania terapii NanoFrax® istnieje możliwość wystąpienia poniższych objawów pozabiegowych (zazwyczaj zawsze po mikroiniekcjach, ale również w niektórych przypadkach po nanoiniekcjach):

 

  • silne zaczerwienienie,
  • pieczenie i szczypanie skóry,
  • stan zapalny skóry objawiający się obrzękiem, a niekiedy stanem podgorączkowym,
  • nadwrażliwość skóry na czynniki zewnętrzne oraz produkty kosmetyczne,
  • powstanie na skórze krwiaków,
  • umiarkowane lub intensywne łuszczenie się naskórka.

Wskazania

MIKROINIEKCJE:

NANOINIEKCJE:

Przeciwwskazania

Cennik

Twarz Nanofrax

380 zł

Twarz + szyja Nanofrax

420 zł

Twarz + szyja + dekolt Nanofrax

460 zł

Galeria zdjęć

Umów wizytę przez Booksy.com