Zabiegi rewitalizujące

Skóra wokół oczu jest cienka i szczególnie wrażliwa – stąd dość szybko zaczyna tracić ona zdrowy, promienny i młodzieńczy wygląd. Łatwo ulega wysuszeniu i podrażnieniom. Ponadto charakteryzuje się słabym krążeniem krwi i skłonnością do zastojów limfatycznych. Drobne zmarszczki wokół oczu pojawiają się dosyć wcześnie również z uwagi na intensywną mimikę tej partii twarzy. Dlatego zarówno profilaktyka jak i pielęgnacja tej części naszej twarzy jest niezwykle istotna. W naszym gabinecie proponujemy zabiegi pielęgnacyjne oraz regeneracyjne okolicy oczu.

O zabiegu

RETIX.C EYE

To skuteczny i bezinwazyjny zabieg stymulująco-rewitalizujący. Wpływa on na poprawę nawilżenia okolic oczu, wygładza i odżywia naskórek. Kuracja doskonale sprawdza się w powstrzymywaniu oznak starzenia, wyrównaniu kolorytu, zmniejszeniu widoczności zmarszczek oraz w redukcji cieni pod oczami.

Retix.C Eye można wykonywać przez cały rok, dzięki wyjątkowej molekule retinolu nie powodującej podrażnień, złuszczania, a także dzięki obecności kwasu ferulowego i floretyny, które wykazują właściwości fotoprotekcji.
Retix.C Eye swoje działanie zawdzięcza doskonale skomponowanym składnikom aktywnym w każdym z preparatów w zestawie. Połączenie retinolu, odpowiednio dobranej mieszanki kwasów oraz 10% witaminy C gwarantuje skuteczne rozświetlenie i rewitalizację skóry.
Efekty zabiegu Retix.C Eye:

  • 95% działanie ujędrniające i napinające skórę pod oczami
  • 95% intensywne nawilżenie skóry
  • 90% rozświetlenie skóry
  • 70% zmniejszenie widoczności „worków pod oczami”
  • 60% rozjaśnienie pod oczami

Skuteczność i bezpieczeństwo potwierdzone w badaniach.

Efekty są widoczne już po pierwszym zabiegu: skóra jest napięta, rozświetlona, intensywnie nawilżona , a zmarszczki wygładzone!


MEZOTERAPIA IGŁOWA

Zabieg mezoterapii polega na stosunkowo gęstym, śródskórnym podawaniu małych dawek substancji odżywczych w wybrane okolice twarzy. Podczas jednego zabiegu powstają dziesiątki małych grudek, w których zdeponowany jest preparat. Grudki te, podobnie jak ślady po wkłuciach, znikają po kilkudziesięciu godzinach, a składniki aktywne preparatu ulegają całkowitemu wchłonięciu. Nawilżają przy tym i odżywiają skórę działając profilaktycznie i stymulując ją do regeneracji i rewitalizacji.

Świetnie sprawdza się przy rewitalizacji okolicy oczu. Pomaga usunąć takie niedoskonałości jak brak elastyczności skóry, zmarszczki, opuchlizna i cienie pod oczami.


INFUZJA TLENOWA DERMA OXY

DermaOXY – infuzja tlenowa polega na wtłaczaniu składników aktywnych do głębokich warstw skóry za pomocą czystego, hiperbarycznego tlenu. Dzięki tej metodzie odmładzamy skórę, nawilżamy ją na poziomie komórkowym oraz redukujemy zmarszczki. Do zabiegu wykorzystujemy preparaty, które zostały stworzone specjalnie do infuzji tlenowej.

DermaOXY to synergiczne połączenie dwóch technologii: wprowadzania w skórę wysoce skoncentrowanych składników aktywnych w postaci serum za pomocą tlenu oraz terapii czystym tlenem odpowiednio stężonym i sprężonym.

Zabieg jest bezinwazyjną, kosmetyczną i bezbolesną alternatywą dla BOTOXU.


RADIOFREKWENCJA MIKROIGŁOWA

Radiofrekwencja mikroigłowa jest połączeniem dwóch technik: radiofrekwencji oraz mikronakłuwania (dermapen).

Efekty RF mikroigłowej można podzielić na te od razu widoczne i te, które uaktywniają się z czasem. Bezpośrednio po zabiegu następuje obkurczanie się włókien kolagenowych, przez co skóra staje się bardziej napięta. Jednak to co najważniejsze, dzieje się przez kilka kolejnych tygodni (do 3 miesięcy) po zabiegu. Następuje wówczas stymulacja powstawania nowego kolagenu, skręcania się i zagęszczania jego włókien oraz budowania między nimi nowych wiązań. Skóra staje się przez to jędrniejsza i sprężysta. Dzięki odbudowie kolagenu wypełniają się drobne zmarszczki twarzy, szyi i dekoltu. Ta metoda daje dobre efekty przy usuwaniu zmarszczek w okolicy oczu, unoszeniu opadających powiek, a także przy podnoszeniu skóry i poprawie jej elastyczności.

Efekt RF mikroigłowej jest w pełni widoczny około trzech miesięcy po zabiegu. Aby uzyskać długotrwały efekt liftingu, zaleca się wykonanie minimum trzech zabiegów w miesięcznych odstępach.


RF THERMACOOL

RF Thermacool to zabieg liftingujący z wykorzystaniem silnych fal radiowych bipolarnych, mający na celu odmłodzenie, napięcie i regenerację skóry oraz spłycenie głębokich zmarszczek. RF Thermacool pomaga w bezbolesny sposób przeciwdziałać luzowaniu się wiązań kolagenowych. Przebudowuje ich strukturę, przywracając skórze utraconą jędrność i likwidując zmarszczki. Intensywny miejscowy wzrost temperatury skóry właściwej, bez nadmiernego wzrostu temperatury skóry, sprawia, że włókna kolagenowe ulegają skurczeniu i napięciu – efekt liftingu. Zabieg stymuluje także fibroblasty do zwiększonej produkcji kolagenu, dzięki czemu skóra staje się bardziej jędrna.

Wskazania

Przeciwwskazania

Cennik

Retic.C Eye

190 zł

Mezoterapia igłowa oczy

250+ zł

Mezoterapia igłowa oczy igła Nanosoft

300+ zł

Wieloigłowa mezoterapia próżniowa

340 zł

Infuzja tlenowa DermaOxy

140 zł

Radiofrekwencja mikroigłowa

400 zł

RF Thermacool

180 zł

Umów wizytę przez Booksy.com