Henna

Henna to produkt powszechnie używany przez miliony kobiet na całym świecie. Jest ona dostępna na rynku kosmetycznym w formie proszku służącego do barwienia skóry oraz włosków brwi i rzęs.

Jest to w pełni bezpieczny sposób na efektywne przyciemnienie oraz podkreślenie koloru brwi oraz rzęs. Dzięki użyciu henny każda kobieta przez okres około 3 – 4 tygodni nie musi martwić się o to, aby posiadać piękną oprawę oka.

O zabiegu

Henna to naturalny proszek z liści lawsonii bezbronnej. To krzew porastąjący tereny o gorącym klimacie, który zawiera czerwony barwnik mający moc łączenia się z keratyną znajdującą się w ludzkich włosach i skórze.

Podczas zabiegu proszek należy rozrobić z wodą utlenioną lub specjalnym aktywatorem w niemetalowym pojemniku i nałożyć na uformowane brwi lub odpowiednio przygotowane rzęsy. Po upływie określonego czasu (zazwyczaj od 5 do 15 minut, wszystko zależy od pożądanej siły koloryzacji) preparat po prostu zmywa się wilgotnym płatkiem kosmetycznym. Na łukach henna trzyma się do dwóch tygodni, natomiast na rzęsach – nawet do miesiąca. Ponieważ jest w pełni naturalna, w żaden sposób nie obciąża i nie osłabia włosków, więc farbowanie można powtarzać regularnie za każdym razem, gdy pigment zacznie się wymywać.

Wskazania

Przeciwwskazania

Cennik

Henna komplet

90 zł

Henna rzęs

70 zł

Henna brwi z regulacją

70 zł

Regulacja brwi

30 zł

Regulacja brwi woskiem

40 zł

Henna pudrowa z gometrią brwi

120 zł

Umów wizytę przez Booksy.com