Henna pudrowa

Henna pudrowa, często nazywana również Brow Henna to innowacyjna metoda koloryzacji brwi, która łączy w sobie piękno naturalnych pigmentów roślinnych z pielęgnacyjnymi właściwościami. Jest to doskonała alternatywa dla tradycyjnej henny, ponieważ nie tylko nadaje kształt i kolor brwiom, ale także dba o ich kondycję.

 

 

O zabiegu

Farbowanie brwi henną pudrową jest bezpieczne dla skóry i włosków, głównie dlatego, że do rozrobienia henny używa się soli fizjologicznej, nie wody utlenionej, jak w przypadku tradycyjnej henny. Ponadto henna pudrowa zawiera witaminy E i C, które mają właściwości pielęgnujące i odżywiające. Dzięki stosowaniu henny pudrowej włoski stają się odżywione, mocniejsze, a ubytki w brwiach zaczynają odrastać.

Zaletą henny pudrowej jest jej trwałośćPudrowa henna utrzymuje się na skórze do 14 dni, natomiast na włoskach nawet przez 6 tygodni.

Henna pudrowa brwi to zabieg odpowiedni zarówno dla osób posiadających jasne włosy, rude, jak i ciemne. Szeroka gama kolorystyczna, która pozwala uzyskać kolor o różnych odcieniach i tonacjach, idealnie dopasowany do urody każdej kobiety. Zabieg pozwala na uzyskanie efektu wyrysowanych brwi.

To także dobre rozwiązanie dla osób, które myślą nad wykonaniem makijażu permanentnego.

Jak wygląda zabieg henny pudrowej?

  • odtłuszczenie brwi,
  • geometria, czyli odpowiednie wymierzenie i wyrysowanie kształtu brwi w stosunku do rysów twarzy,
  • warstwowe nałożenie przygotowanej henny pudrowej. Każda warstwa wymaga czasu, aby wyschnąć, dlatego zabieg jest czasochłonny,
  • zmycie henny

Dlaczego warto wybrać hennę pudrową?

  • Naturalność: Henna pudrowa to roślinny barwnik, wolny od sztucznych substancji.
  • Pielęgnacja: Dzięki zawartości witamin E i C, henna pudrowa nawilża włoski, odżywia skórę i opóźnia procesy starzenia.
  • Długo utrzymujący się efekt: Brwi zachowują piękny kształt i kolor przez wiele tygodni.

Wskazania

Przeciwwskazania

Cennik

Henna pudrowa

120 zł

Umów wizytę przez Booksy.com