Usługi dodatkowe

O zabiegu

IBX SYSTEM

To pierwszy tego rodzaju zabieg. Penetruje płytkę i przenika do jej wnętrza, zamiast zostawać na jej powierzchni, jak w przypadku tradycyjnych zabiegów czy odżywek do paznokci.

IBX wzmacnia paznokcie od środka, sprawiając jednocześnie, że rosną one mocne i zdrowe, a płytka uzyskuje piękny naturalny kolor i zdrowy połysk.

Cechy systemu IBX:

 • Tworzy powłokę ochronną na płytce.
 • Redukuje lub całkowicie usuwa „biała plamki” na płytce, które mają tendencję do tworzenia się pod stylizacjami
 • IBX Repair używany jest do „naprawy” poważnych uszkodzeń płytki, aby stworzyć stabilną podstawę do ich naturalnego wzrostu.
 • IBX Repair stosowany jest do obszarów objętych uszkodzeniem, w szczególności do bruzd, pęknięć, rozdwajających się i łuszczących końcówek płytki.
 • Działa jak taśma dwustronna, spajając uszkodzone obszary
 • IBX wzmacnia górne warstwy płytki, umożliwiając paznokciom odrost
 • Po wielu zabiegach wypełnia bruzdy, sprawiając, że paznokcie są gładkie i lśniące.
 • Poprawia wygląd i kolor naturalnych paznokci
 • IBX, to penetrujący środek wzmacniający, który łączy ze sobą górne warstwy płytki paznokcia, aby poprawić integralność płytki pod stylizacją hybrydową.
 • Stosowany jest także, aby wzmocnić naturalne paznokcie – sprawia, że rosną one dłuższe i piękniejsze!
 • Wzmacnia płytkę spajając jej górne warstwy, zapewniając jej siłę i ochronę


ZDOBIENIE PAZNOKCI

W naszym gabinecie stylizacji paznokci wykonujemy dowolne zdobienia paznokci. Wzór może zaproponować stylistka, ale każdy może też przedstawić swoją propozycję posiłkując się na przykład zdjęciami z internetu.
W naszej ofercie można znaleźć również zdobienie kryształkami, także Swarovskiego, rysunki na paznokciu wykonywane ręcznie, zdobienia 3D z wykorzystaniem żelu, zdobienia z wykorzystaniem folii transferowej, pyłków czy pieczątki.

O cenie zdobienia decyduje stylistka – warto to ustalić przed przystąpieniem do dzieła.

MALOWANIE PAZNOKCI FRENCH

French pedicure nigdy nie wychodzi z mody – jest elegancki i sprawdza się w każdej sytuacji. French pedicure (pierwotnie nazwany Natural Nail Look) już od niemal 40 lat uwielbiany jest przez kobiety na całym świecie. Opiera się na delikatnych odcieniach nude (beżowo-różowych) i zaakcentowanych na biało końcówkach. Jego pomysłodawcą był Jeff Pink, założyciel marki Orly, który miał za zadanie stworzyć uniwersalny manicure dla wszystkich aktorek Hollywood. Francuski manicure świetnie sprawdza się na co dzień – do pracy, szkoły i wszystkie niezobowiązujące okazje. Chętnie sięgają po niego również przyszłe panny młode – french pedicure to doskonały pedicure ślubny.

Stylizacja poprzedzona jest wykonanym wcześniej odpowiednim pedicure.

MALOWANIE PAZNOKCI

Usługa polega na pomalowaniu płytki paznokcia lakierem zwykłym lub hybrydowym. Nie obejmuje wykonania pedicure, czyli nie obejmuje opiłowania paznokci ani wycięcia skórek.

ZDJĘCIE LAKIERU HYBRYDOWEGO

Usługa polega na usunięciu stylizacji hybrydowej, bez wykonywania pedicure. Po usunięciu lakieru hybrydowego, paznokcie są polerowane, piłowane oraz odżywione olejkiem.

ZDJĘCIE ŻELU

Usługa polega na usunięciu stylizacji żelowej, bez wykonywania pedicure. Po usunięciu lakieru hybrydowego, paznokcie są polerowane, piłowane oraz odżywione olejkiem.

NAPRAWA PAZNOKCIA HYBRYDOWEGO LUB ŻELOWEGO

Gwarancja po wykonanej stylizacji hybrydowej lub żelowej trwa 1 tydzień. Po tym okresie czasu naprawa jest dodatkowo płatna.

Wskazania

IBX SYSTEM

Przeciwwskazania

Cennik

IBX System pierwsza aplikacja / kolejna aplikacja

50 / 40 zł

Zdobienie paznokci

10 - 50 zł

Malowanie paznokci french

20 zł

Malowanie paznokci lakierem klasycznym

20 zł

Malowanie paznokci lakierem hybdrydowym

30 zł

Zdjęcie lakieru hybrydowego z opiłowaniem paznokci

50 zł

Naprawa paznokcia hybrydowego

20 zł

Naprawa paznokcia żelowego

20 zł

Galeria zdjęć

Umów wizytę przez Booksy.com