Usługi dodatkowe

O zabiegu

IBX SYSTEM

To pierwszy tego rodzaju zabieg. Penetruje płytkę i przenika do jej wnętrza, zamiast zostawać na jej powierzchni, jak w przypadku tradycyjnych zabiegów czy odżywek do paznokci.

IBX wzmacnia paznokcie od środka, sprawiając jednocześnie, że rosną one mocne i zdrowe, a płytka uzyskuje piękny naturalny kolor i zdrowy połysk.

Cechy systemu IBX:

 • Tworzy powłokę ochronną na płytce.
 • Redukuje lub całkowicie usuwa „biała plamki” na płytce, które mają tendencję do tworzenia się pod stylizacjami
 • IBX Repair używany jest do „naprawy” poważnych uszkodzeń płytki, aby stworzyć stabilną podstawę do ich naturalnego wzrostu.
 • IBX Repair stosowany jest do obszarów objętych uszkodzeniem, w szczególności do bruzd, pęknięć, rozdwajających się i łuszczących końcówek płytki.
 • Działa jak taśma dwustronna, spajając uszkodzone obszary
 • IBX wzmacnia górne warstwy płytki, umożliwiając paznokciom odrost
 • Po wielu zabiegach wypełnia bruzdy, sprawiając, że paznokcie są gładkie i lśniące.
 • Poprawia wygląd i kolor naturalnych paznokci
 • IBX, to penetrujący środek wzmacniający, który łączy ze sobą górne warstwy płytki paznokcia, aby poprawić integralność płytki pod stylizacją hybrydową.
 • Stosowany jest także, aby wzmocnić naturalne paznokcie – sprawia, że rosną one dłuższe i piękniejsze!
 • Wzmacnia płytkę spajając jej górne warstwy, zapewniając jej siłę i ochronę


ZDOBIENIE PAZNOKCI

W naszym gabinecie stylizacji paznokci wykonujemy dowolne zdobienia paznokci. Wzór może zaproponować stylistka, ale każdy może też przedstawić swoją propozycję posiłkując się na przykład zdjęciami z internetu.
Często wybierane stylizacje, to ombree lub baby boomer.

Ale w naszej ofercie można znaleźć również zdobienie kryształkami, także Swarovskiego, rysunki na paznokciu wykonywane ręcznie, zdobienia 3D z wykorzystaniem żelu, zdobienia z wykorzystaniem folii transferowej, pyłków czy pieczątki.

O cenie zdobienia decyduje stylistka – warto to ustalić przed przystąpieniem do dzieła.

MALOWANIE PAZNOKCI OMBRE

To metoda stylizacji paznokci, dzięki której osiąga się efekt cieniowania kolorem. Ombre wykonuje się malując paznokcie różnymi kolorami lakieru (jaśniejszym i ciemniejszym) lub odcieniami jednego koloru. Cieniowanie pozostawia efekt przenikania się kolorów, dlatego manicure wygląda bardzo oryginalnie.
Stylizacja poprzedzona jest wykonanym wcześniej odpowiednim manicure.

MALOWANIE PAZNOKCI FRENCH

French manicure nigdy nie wychodzi z mody – jest elegancki i sprawdza się w każdej sytuacji. French manicure (pierwotnie nazwany Natural Nail Look) już od niemal 40 lat uwielbiany jest przez kobiety na całym świecie. Opiera się na delikatnych odcieniach nude (beżowo-różowych) i zaakcentowanych na biało końcówkach. Jego pomysłodawcą był Jeff Pink, założyciel marki Orly, który miał za zadanie stworzyć uniwersalny manicure dla wszystkich aktorek Hollywood. Francuski manicure świetnie sprawdza się na co dzień – do pracy, szkoły i wszystkie niezobowiązujące okazje. Chętnie sięgają po niego również przyszłe panny młode – french manicure to doskonały manicure ślubny.

Stylizacja poprzedzona jest wykonanym wcześniej odpowiednim manicure.

MALOWANIE PAZNOKCI

Usługa polega na pomalowaniu płytki paznokcia lakierem zwykły lub hybrydowym. Nie obejmuje wykonania manicure, czyli nie obejmuje opiłowania paznokci ani wycięcia skórek.

ZDJĘCIE LAKIERU HYBRYDOWEGO

Usługa polega na usunięciu stylizacji hybrydowej, bez wykonywania manicure. Po usunięciu lakieru hybrydowego, paznokcie są polerowane, piłowane oraz odżywione olejkiem.

ZDJĘCIE ŻELU

Usługa polega na usunięciu stylizacji żelowej, bez wykonywania manicure. Po usunięciu lakieru hybrydowego, paznokcie są polerowane, piłowane oraz odżywione olejkiem.

NAPRAWA PAZNOKCIA HYBRYDOWEGO LUB ŻELOWEGO

Gwarancja po wykonanej stylizacji hybrydowej lub żelowej trwa 1 tydzień. Po tym okresie czasu naprawa jest dodatkowo płatna.

Wskazania

IBX SYSTEM

Przeciwwskazania

Cennik

IBX System pierwsza aplikacja / kolejna aplikacja

50 / 40 zł

Peeling dłoni

20 zł

Zdobienie paznokci

20 - 50 zł

Malowanie paznokci ombre

20 zł

Malowanie paznokci french

20 zł

Malowanie paznokci lakierem klasycznym

30 zł

Malowanie paznokci lakierem hybdrydowym

40 zł

Zdjęcie lakieru hybrydowego z opiłowaniem paznokci

60 zł

Naprawa paznokcia hybrydowego

30 zł

Naprawa paznokcia żelowego

30 zł

Galeria zdjęć

Umów wizytę przez Booksy.com