Rewitalizacja skóry dłoni

Dłonie to nasza wizytówka, dlatego powinniśmy przykładać szczególną wagę do ich pielęgnacji. Musimy pamiętać, że są one narażone na szkodliwy wpływ czynników zewnętrznych, dlatego wymagają wyjątkowej ochrony i pielęgnacji. Także upływ czasu nie jest łaskawy dla skóry dłoni. W naszym gabinecie proponujemy zarówno zabiegi pielęgnacyjne jak i rewitalizujące skórę dłoni.
 

O zabiegu

ZABIEG SPA DLA DŁONI

Relaksujący zabieg dla zmęczonych i spracowanych dłoni, przywracający im elastyczność, odbudowujący płaszcz hydro-lipidowy. Zabieg rozpoczyna się od peelingu dłoni usuwającym martwy naskórek. Następnie nakładana jest odżywcza maska z dodatkiem masła Shea. Na tak przygotowaną skórę aplikowana jest ciepła parafina lub kompres z podgrzewanych rękawic, aby stworzyć okluzję i zwiększyć penetrację składników aktywnych z maski.

Taki kompres pozostaje na dłoniach 20 min. Po zabiegu skóra rąk jest miękka, elastyczna, odpowiednio zregenerowana.
Zabieg może być poprzedzony manicure klasycznym.

INFUZJA TLENOWA DERMAOXY

Infuzja tlenowa DermaOXY polega na wtłaczaniu składników aktywnych do głębokich warstw skóry za pomocą czystego, hiperbarycznego tlenu. Dzięki tej metodzie odmładzamy skórę, nawilżamy ją na poziomie komórkowym oraz redukujemy zmarszczki. Do zabiegu wykorzystujemy preparaty, które zostały stworzone specjalnie do infuzji tlenowej.

FOTOODMŁADZANIE VPL

Jest to innowacyjny zabieg odmładzania skóry przy pomocy światła. Polega na naświetlaniu skóry energią światła VPL z energią prądu RF, podgrzewając ją stymuluje do powstawania nowych włókien kolagenowych i elastyny, co ma wpływ na elastyczność i napięcie skóry. Energia pobudza skórę do odmłodzenia od środka, spłyca zmarszczki, likwiduje plamy posłoneczne, rumień, piegi, pajączki stają się mniej widoczne. Już pierwszy zabieg czyni skórę gładką i jędrną, poprawia jej stan i koloryt.

MEZOTERAPIA MIKROIGŁOWA

Wykonywana jest penem NanoFrax® to bardzo skuteczny zabieg – stymuluje skórę mechanicznie i pozwala głęboko przedostać się składnikom aktywnym. NanoFrax® to niezastąpiony element terapii niwelującej głębokie zmarszczki, utratę jędrności skóry oraz przebarwienia. Skuteczność zabiegu zwiększa dostarczanie substancji aktywnych w głąb skóry.
Zabieg jest bezpieczny dzięki zastosowaniu sterylnych kartridży jednorazowego użytku.

Wskazania

Przeciwwskazania

Cennik

Zabieg SPA dla dłoni

70 zł

Zabieg SPA dla dłoni z manicure klasyczny bez malowania

140 zł

Infuzja tlenowa DremaOXY

180 zł

Fotoodmładzanie VPL

200 zł

Mezoterapia mikroigłowa Nanofrax

210 zł

Umów wizytę przez Booksy.com