Terapia trądziku

W naszym gabinecie pracujemy na sprawdzonych peelingach chemicznych, których jakość gwarantuje eksfoliację najwyższej jakości i skuteczności.

Stosujemy preparaty o bogatym składzie, dobierając je podczas konsultacji do określonego problemu skórnego tak, aby osiągnąć najlepsze rezultaty.

O zabiegu

SPA PEEL CLASSIC Mediderma

Skład: kwas salicylowy 15%, kwas pirogronowy 8 %, kwas mlekowy 5%, retinol 0,1%
Zabieg dla skóry zanieczyszczonej z objawami starzenia. Formuła peelingu SPA Peel Classic opiera się na synergii jego składników: kwasu salicylowego, kwasu pirogronowego i kwasu retinowego. Kwas salicylowy wykazuje silne działanie złuszczające, kwas pirogronowy działa antybakteryjnie i przeciwdziała odwodnieniu skóry, a kwas retinowy normalizuje wydzielanie sebum.

Bezpośrednio po zabiegu na skórze może utrzymywać się rumień oraz nieznaczne podrażnienie. Można spodziewać się złuszczania naskórka o średnim nasileniu.


M-PEEL Purles

Skład: kwas migdałowy 30%, kwas azelainowy 10%.
M-Peel to aktywny peeling polecany dla każdego typu skóry ze szczególnym uwzględnieniem skór wrażliwych, nietolerujących innych kwasów AHA. Idealny do pielęgnacji skóry narażonej na fotostarzenie, w przypadku nieregularnych przebarwień i zmian trądzikowych. Regeneruje skórę, zwiększając syntezę włókien elastycznych, działa depigmentująco nawet na plamy soczewicowate. Struktura budowy kwasu migdałowego jest podobna do antybiotyków stosowanych w leczeniu trądziku. Natychmiast poprawia stan skóry tłustej i reguluje wydzielanie sebum. Dodatkowo kwas azelainowy wspomaga efekt niwelujący przebarwienia, ma silne działanie wobec bakterii Propionibacterium acnes, normalizuje i przeciwdziała hyperkeratynizacji. Synergia dwóch kwasów zawartych w formule doskonale odpowiada na potrzeby skóry trądzikowej, łojotokowej, z rogowaceniem okołomieszkowym lub trądzikiem różowatym.

Wskazania

Spa Peel Classics

Spa Peel Classics

Przeciwwskazania

Cennik

Spa Peel Classic

260 / 290 / 320 zł

M-Peel

250 / 280 / 310 zł

Aza-Peel

190 / 240 / 290 zł

Galeria zdjęć

Umów wizytę przez Booksy.com