Terapia trądziku różowatego
 • Czas zabiegu: 30-60 min
 • Zalecana seria: według potrzeby lub wskazań terapeuty
 • Inne: Konieczna fotoprotekcja po wykonanym zabiegu
W naszym gabinecie pracujemy na sprawdzonych peelingach chemicznych, których jakość gwarantuje eksfoliację najwyższej jakości i skuteczności.

Stosujemy preparaty o bogatym składzie, dobierając je podczas konsultacji do określonego problemu skórnego tak, aby osiągnąć najlepsze rezultaty.

Terapia trądziku różowatego

Umów się na zabieg już teraz

Skorzystaj z naszego systemu rezerwacji na Moment.pl

O zabiegu

AZELAC PEEL Mediderma

Skład: 20% kwas azelainowy, 4% kwas mlekowy, 2% wyciąg z ostropestu
Zabieg przeznaczony dla skóry z objawami trądziku różowatego, skłonnej do rumienia napadowego i utrwalonego, a także dla skóry z trądzikiem pospolitym, przebarwieniami pozapalnymi, nadmiernym łojotokiem. Celem zabiegu jest redukcja stanu zapalnego i rumienia towarzyszącego rozszerzonym naczyniom.

Bezpośrednio po zabiegu skóra jest zazwyczaj wyraźnie wygładzona i rozjaśniona. Początkowo może pojawić się słabo nasilony rumień, który ustępuje w ciągu kilku minut po zabiegu.

Podczas zabiegu z użyciem Azelac Peel stosowane są preparaty z linii przeznaczonej dla skóry naczyniowej i z trądzikiem różowatym.

L-PEEL Purles

Skład: 16% kwas laktobionowy, 11% kwas mlekowy, 3% glukonian cynku + peptydy.
Innowacyjna kompozycja tworzy delikatny peeling o wielokierunkowym działaniu. Główne składniki produktu, czyli kwas laktobionowy i mlekowy, wspomagając wiązanie wody w skórze, odpowiedzą na potrzeby cery suchej i odwodnionej. Kwas mlekowy również stymuluje produkcję ceramidów, a tym samym uszczelnia barierę lipidową naskórka. Peeling delikatnie złuszcza nadając skórze gładkość. Rozjaśnia ją i poprawia koloryt. Należący do grupy polihydroksykwasów kwas laktobionowy ma udowodnione działanie łagodzące stany zapalne oraz przy regularnym stosowaniu redukuje teleangiektazję. L-Peel idealnie sprawdzi się więc przy pielęgnacji skóry naczyniowej, a także tej z trądzikiem różowatym. Dzięki zawartości peptydów, w tym jednego należącego do grupy czynników wzrostu, stymulujących fibroblasty do produkcji włókien podporowych skóry, peeling wykazuje jednocześnie działanie przeciwstarzeniowe.

ACNE ILI-PEEL Nanili

Skład: kwas azelainowy, kwas salicylowy.
Peeling przeznaczony do pielęgnacji skóry: tłustej, trądzikowej, z trądzikiem różowatym, z przebarwieniami oraz oznakami fotostarzenia.

Liczne zrogowacenia i wzmożona produkcja sebum, sprawiają, że skóra wymaga dogłębnego oczyszczenia. Mechaniczne złuszczanie nie zawsze jest jednak najlepszym możliwym rozwiązaniem, zwłaszcza wtedy, gdy na skórze pojawiają się wykwity trądzikowe. W tej sytuacji sprawdzi się Acne Ili-Peel.

Efektem zabiegu jest odnowiona powierzchnia skóry, zahamowanie nadmiernego rogowacenia naskórka, pięknie zwężone pory. To wprost preparat idealny do walki z nadmierną produkcją sebum, trądzikiem i trądzikiem różowatym.

Podczas zabiegu z użyciem Acne Ili-Peel stosowane są preparaty z linii przeznaczonej dla skóry naczyniowej i z trądzikiem różowatym.

ARGININ ILI-PEEL Nanili

Skład: arginina, kwas mlekowy, aloes, alantoina.
Delikatny peeling przeznaczony do pielęgnacji cery: wrażliwej, dojrzałej, z oznakami starzenia i zmarszczkami. Delikatnie złuszcza, regeneruje i wygładza skórę. W skórze trądzikowej zwęża pory i wyrównuje koloryt.

Preparat delikatnie złuszcza skórę, nie powodując podrażnień ani widocznego i odczuwalnego procesu wyłuszczania naskórka. Doskonale sprawdza się zarówno w pielęgnacji cery młodej, jak i dojrzałej skłonnej do alergii i podrażnień.

Skóra jest nawilżona i rozświetlona. Nie łuszczy się po zabiegu, więc można natychmiast wrócić do codziennych zajęć.

Podczas zabiegu z użyciem Arginin Ili-Peel stosowane są preparaty z linii przeznaczonej dla skóry naczyniowej i z trądzikiem różowatym.

Wskazania

 • sucha skóra
 • skóra wrażliwa
 • rumień
 • trądzik różowaty
 • wstęp do innych kuracji

Przeciwwskazania

 • alergie skórne
 • opryszczka
 • terapia pochodnymi witaminy A
 • aktywne zakażenie skóry: wirusowe, bakteryjne, grzybicze
 • alergie skórne (na salicylany w przypadku kwasu salicylowego w składzie) lub na inne składniki peelingu
 • na tydzień przed peelingiem nie należy stosować retinoidów ani preparatów drażniących skórę.
 • mężczyźni nie powinni golić się na godzinę przed peelingiem.

Cennik

Azelac Peel
220 - 300 zł
L-Peel
od 200 zł
Acne Ili Peel
190 - 250 zł
Arginin Ili Peel
190 - 250 zł

Umów wizytę przez Moment.pl