Terapia trądziku różowatego

W naszym gabinecie pracujemy na sprawdzonych peelingach chemicznych, których jakość gwarantuje eksfoliację najwyższej jakości i skuteczności.

Stosujemy preparaty o bogatym składzie, dobierając je podczas konsultacji do określonego problemu skórnego tak, aby osiągnąć najlepsze rezultaty.

O zabiegu

AZELAC PEEL Mediderma

Skład: 20% kwas azelainowy, 4% kwas mlekowy, 2% wyciąg z ostropestu
Zabieg przeznaczony dla skóry z objawami trądziku różowatego, skłonnej do rumienia napadowego i utrwalonego, a także dla skóry z trądzikiem pospolitym, przebarwieniami pozapalnymi, nadmiernym łojotokiem. Celem zabiegu jest redukcja stanu zapalnego i rumienia towarzyszącego rozszerzonym naczyniom.

Bezpośrednio po zabiegu skóra jest zazwyczaj wyraźnie wygładzona i rozjaśniona. Początkowo może pojawić się słabo nasilony rumień, który ustępuje w ciągu kilku minut po zabiegu.

Podczas zabiegu z użyciem Azelac Peel stosowane są preparaty z linii przeznaczonej dla skóry naczyniowej i z trądzikiem różowatym.


L-PEEL Purles

Skład: 16% kwas laktobionowy, 11% kwas mlekowy, 3% glukonian cynku + peptydy.
Innowacyjna kompozycja tworzy delikatny peeling o wielokierunkowym działaniu. Główne składniki produktu, czyli kwas laktobionowy i mlekowy, wspomagając wiązanie wody w skórze, odpowiedzą na potrzeby cery suchej i odwodnionej. Kwas mlekowy również stymuluje produkcję ceramidów, a tym samym uszczelnia barierę lipidową naskórka. Peeling delikatnie złuszcza nadając skórze gładkość. Rozjaśnia ją i poprawia koloryt. Należący do grupy polihydroksykwasów kwas laktobionowy ma udowodnione działanie łagodzące stany zapalne oraz przy regularnym stosowaniu redukuje teleangiektazję. L-Peel idealnie sprawdzi się więc przy pielęgnacji skóry naczyniowej, a także tej z trądzikiem różowatym. Dzięki zawartości peptydów, w tym jednego należącego do grupy czynników wzrostu, stymulujących fibroblasty do produkcji włókien podporowych skóry, peeling wykazuje jednocześnie działanie przeciwstarzeniowe.

Wskazania

Przeciwwskazania

Cennik

Azelac Peel

260 / 290 / 320 zł

L-Peel

250 / 280 / 310 zł

Umów wizytę przez Booksy.com