fbpx Sensual Skin Bażantowo spa gabinet kosmetyczny masaż Katowice - Oczyszczanie twarzy
32 444-63-00

Oczyszczanie twarzy

OCZYSZCZANIE MANUALNE

Zabieg polega na ręcznym usunięciu zaskórników i innych zanieczyszczeń gromadzących się pod powierzchnią skóry. Pierwszym etapem oczyszczania manualnego jest dokładny demakijaż twarzy. Następnie wykonywany jest peeling w celu usunięcia warstwy zrogowaciałego naskórka. Potem na kilkanaście minut nakłada się na skórę preparat o działaniu rozmiękczającym i kieruje na twarz strumień pary, która rozszerza pory oraz wzmacnia działanie preparatu. Następnie usuwa się zalegającą w porach treść poprzez uciskanie palcami w jednorazowych rękawiczkach. Po usunięciu zaskórników, następuję dezynfenkcja skóry prądami Darsonwala, a następnie na twarz aplikowana jest maska o działaniu przeciwzapalnym i łagodzącym. Ostatnim etapem zabiegu jest nałożenie odpowiedniego kremu ochronnego dostosowanego do potrzeb cery.

Zabieg przeznaczony dla osób z cerą tłustą i trądzikową, które zmagają się z nadmiarem sebum czy trudnymi do usunięcia zaskórnikami.

OCZYSZCZANIE APARATUROWE

Zabieg z wykorzystaniem mikrodermabrazji oraz peelingu kawitacyjnego.  Zakończony zastosowaniem odpowiedniej maski.

Zabieg przeznaczony dla cery tłustej, łojotokowej, bez wyraźnych wykwitów. Także dla cer szarych, zmęczonych, celem rewitalizacji i przygotowania do dalszych zabiegów odżywczych.

DOCZYSZCZANIE MANUALNE

Stosowane dodatkowo do oczyszczania aparaturowego twarzy. Obejmuje rozpulchnianie skóry, doczyszczenie, darsonwalizację.

Wskazane w przypadku konieczności usunięcia manualnego wykwitów skórnych.

  • reguluje wydzielanie sebum
  • poprawia metabolizm skóry, przez co nawilża, odżywia i rewitalizuje

 

 

Oczyszczanie twarzy od 180 zł
Czas zabiegu:1,5 h