Depilacja laserowa EPIL DIODA 3D

Laser diodowy EPIL DIODA 3D+RF zapewnia najwyższą skuteczność i bezpieczeństwo zabiegów depilacji laserowej połączone z komfortem pacjenta. Zastosowanie trzech najskuteczniejszych długości światła 755 nm, 810 nm, 1064 nm oraz radiofrekwencji jest gwarancją sukcesu.

Laser wyposażony jest w unikalny systemem chłodzenia COOL UP umożliwiający schładzanie do minus 10° C., co pozwala na wykonanie szybkich i bezbolesnych zabiegów usuwania włosów.

O zabiegu

Metoda depilacji z wykorzystaniem lasera diodowego polega na uszkodzeniu macierzy włosa na skutek absorpcji energii przez melaninę.

Energia wytwarzana przez laser jest absolutnie bezpieczna dla człowieka i nie wpływa na pogorszenie funkcji organizmu.

Depilacja laserowa jest najnowocześniejszą metodą usuwania owłosienia z każdego obszaru ciała, która odznacza się trwałością efektów. Po serii zabiegów depilacji laserowej można cieszyć się idealnie gładką skórą przez wiele lat. Po ich upływie mogą pojawić się pojedyncze, słabe włoski. Wówczas wystarczy wykonać zabieg przypominający, który utrwali spektakularne rezultaty.

Depilacja laserem diodowym jest doskonałym rozwiązaniem dla osób, które mają problemy z wrastającymi włoskami czy podrażnieniami po goleniu.

Niewątpliwie depilacja laserowa nóg czy pleców to oszczędność czasu, ponieważ kilka zabiegów uwalnia nas od obowiązku ciągłego golenia.

Wystarczy kilka sesji depilacji laserowej, aby trwale i skutecznie zniszczyć niechciane włosy na ciele, na twarzy, a także w okolicach intymnych. Bardzo wysoka skuteczność zabiegu, bezpieczeństwo i zminimalizowane odczucia bólowe są niewątpliwymi zaletami depilacji laserowej.

PRZYGOTOWANIE DO DEPILACJI LASEROWEJ:

Pierwszy zabieg poprzedzony jest profesjonalną konsultacją i próbą laserową.

Dzień przed zabiegiem epilacji włosy należy zgolić.

Skórę suchą należy przygotować poprzez stosowanie nawilżająco-natłuszczających emolientów, które trzeba odstawić kilka dni przed zabiegiem depilacji laserowej.

Po opalaniu zabieg można przeprowadzić dopiero po ustąpieniu świeżej opalenizny min. 4 tyg. przerwy.

Nie należy wyrywać włosów (pęsetą, woskiem i depilatorem mechanicznym) minimum 4 tygodnie przed zabiegiem. Można natomiast golić, przycinać lub depilować odpowiednim kremem, choć ten ostatni sposób depilacji należy zakończyć tydzień wcześniej.

Stosowanie kremów lub maści z wit. A, E, C, retinoidami (np. Isotrexin, Differin, Zorac, Retin A i inne) i kwasami owocowymi w miejscu depilowanej powierzchni wymaga 4 tygodni przerwy przed każdym zabiegiem. Preparaty o działaniu złuszczającym należy odstawić 1 tydzień wcześniej.

Terapia doustna retinoidami (np. Izotek) oraz niektórymi sterydami wymaga półrocznej przerwy między końcem kuracji i pierwszym zabiegiem.

Terapia antybiotykiem (krótkotrwała) powinna być zakończona 2 tyg. przed zabiegiem, terapia długotrwała 1-1,5 miesiąca przed zabiegiem.

Suplementacja doustna wit. A, E i C powinna być przerwana 2 tyg. przed zabiegiem.

Leki światłouczulające i zioła o takim działaniu (dziurawiec, nagietek, herbata Figura oraz Linea) wymagają odstawienia na 1 tydz. przed zabiegiem.

Zabieg jest możliwy 2 tyg. po infekcji typu opryszczka wargowej lub płciowej. W przypadku opryszczki w fazie nieaktywnej wskazane jest profilaktyczne przyjmowanie preparatu Heviran.

Minimalna przerwa po opalaniu lub solarium to 4-6 tyg.

Zabiegi kosmetyczne twarzy, w przypadku depilacji w tym miejscu, jest możliwy 7 dni wcześniej lub 14 dni później.

Na 24 godziny przed zabiegiem zabronione jest spożywanie alkoholu oraz używanie kosmetyków na bazie alkoholu.

PO ZABIEGU DEPILACJI LASEROWEJ:

Naturalnym objawem po zabiegu jest czasowy obrzęk i/lub zaczerwienienie depilowanego obszaru skóry, które ustępuje po kilku godzinach, do 2-3 dni. W tym czasie należy traktować skórę delikatnie: myć emolientami, nie stosować antyperspirantów w przypadku depilacji pach, stosować zasypkę lub krem Alantan Plus lub Bepanthen.

Nie wolno opalać się i należy bezwzględnie chronić skórę przed słońcem minimum przez 2 tygodnie po zabiegu. W tym okresie w miejscach narażonych na bezpośrednie działanie promieni UV konieczna jest fotoprotekcja – kremy z filtrami anty-UVA i UVB o wysokich wskaźnikach ochrony, najlepiej 50 lub więcej

Nie wolno stosować: leków uczulających na słońce, dziurawca, nagietka, kosmetyków i leków złuszczających (min. do 2 tygodni po zabiegu).
Przez 3 dni nie brać gorących kąpieli, unikać sauny, nie narażać obszaru na działanie nadmiernego ciepła.

Przez 3 dni nie zażywać aspiryny oraz środków rozrzedzających krew. Tylenol nie jest przeciwwskazany.

Jeśli pojawi się zaczerwienienie lub obrzęk – zimny kompres pomaga je złagodzić.

Jeśli pojawią się strupki, nie należy ich zrywać ani drapać.

Wskazania

Przeciwwskazania

Przeciwwskazania czasowe:

Cennik

Wąsik

110 zł

Broda

120 zł

Wąsik + broda

210 zł

Twarz

120 - 250 zł

Pachy

170 zł

Przedramiona

190 zł

Całe ręce

300 zł

Bikini

220 zł

Bikini całkowite

280 zł

Linia bikini

180 zł

Kresa biała

120 zł

Szpara pośladkowa

200 zł

Uda (z kolanami)

270 zł

Łydki (z kolanami)

250 zł

Całe nogi

450 zł

Całe nogi + bikini

550 zł

Całe nogi + bikini + pachy

650 zł

Pachy + bikini

350 zł

Klatka piersiowa

300 zł

Brzuch

200 zł

Klatka piersiowa + brzuch

450 zł

Plecy

350 zł

Okolice brodawek

120 zł

Pakiet pachy 6 zabiegów do 17.02.24

888 zł

Pakiet bikini płytkie 6 zabiegów do 17.02.24

1146 zł

Pakiet bikini całkowite 6 zabiegów do 17.02.24

1464 zł

Pakiet łydki z kolanami 6 zabiegów do 17.02.24

1302 zł

Pakiet całe nogi 6 zabiegów do 17.02.24

2346 zł

Umów wizytę przez Booksy.com