Intense Revitalization Thalion

Intense Revitalization to morska terapia mineralna łącząca w sobie świat piękna i fizjoterapii. Wykorzystuje się tu preparaty z wapniem i magnezem marki Thalion, które są niezbędnymi minerałami w kuracjach i profilaktyce prozdrowotnej, wzmacniającej kości, stawy oraz poprawiającej kondycję skóry.

Bogactwo minerałów (Magnez, Wapń) zapewnia dobre funkcjonowanie układu nerwowego i mięśniowego, pomagając w walce ze stresem.

O zabiegu

Zabieg rozpoczyna się od nałożenia Magnesium Booster Gel, czyli ultrasensorycznego fluidu z morskim magnezem, o świeżej, mineralnej nucie zapachowej, skoncentrowanego w morskie pierwiastki śladowe i minerały. To sposób na napięte, zmęczone i bolące miejsca. Błyskawicznie wchłania sie w skórę, dostarczając optymalna dawkę minerałów i oligoelementów, Bioenergetyczne serum wyrównuje niedobory mineralne, łagodzi ból w okolicach karku i pleców. Zawarta dawka magnezu to potrójna moc działania:

  • antystress – uwalnia od napięć nerwowych
  • relax – relaksuje napięte mięśnie i stawy po treningach sportowych,
  • balance – wyrównuje niedobory mineralne, poprawia sen.

Następnie wykonuje się magnezowo-wapniowy peeling całego ciała. Rytuał kończy masaż klasyczny z elementami masażu leczniczego.

Efekt

  • ciało stopniowo kumuluje magnez, napięcie nerwowe się zmniejsza.
  • ciało jest wypoczęte bez napięć
  • skóra pozostaje miękka i elastyczna

Wskazania

Przeciwwskazania

Cennik

Intense Revitalization Thalion

270 zł

Umów wizytę przez Booksy.com