Plasma Skin

Plasma Skin to innowacyjna nielaserowa technologia wykorzystywana do odmładzania skóry, usunięcia opadającej powieki, zmarszczek, blizn, rozstępów, plam pigmentacyjnych oraz ogólnej poprawy linii twarzy.

Technologia Plasma Skin wykorzystuje zjawisko elektrofulguracji. Polega ono na kontrolowanym usunięciu tkanki iskrą elektryczną wytwarzaną przez prąd o wysokiej częstotliwości. Metoda ta nie powoduje uszkodzenia tkanek otaczających miejsce poddawane zabiegowi, a jedynie widoczne wpływa na odmłodzenie i poprawę wyglądu obszaru, na którym wykonywany jest zabieg Plasma Skin.

O zabiegu

Z biegiem lat nasza skóra traci jędrność, a na twarzy pojawiają się zmarszczki. Proces starzenia się skóry rozpoczyna się już po 25. roku życia. Nasze włókna kolagenowe zaczynają zanikać i nie trzymają skóry w napięciu. Produkcja nowego kolagenu i elastyny trwa znacznie dłużej, co wpływa na zmniejszenie poziomu kwasu hialuronowego, który jest odpowiedzialny za wiązanie wody w skórze. Starzenie się skóry nasila się po 50. roku życia. Zmiany hormonalne związane z menopauzą i spadek estrogenu mają wpływ na pogorszenie jej gęstości i jędrności. Dla osób, które zmagają się z wiotkością skóry, opadającą powieką, zmarszczkami, bliznami, a nawet rozstępami, rozwiązaniem jest niechirurgiczny zabieg Plasma Skin.

Na czym polega zabieg Plazma Skin? 

Zabieg Plasma Skin doprowadza do sublimacji, czyli przemiany substancji ze stanu stałego w gazowy. Sublimacja odbywa się w naskórku i można powiedzieć, że tkanka podczas zabiegu wyparowuje. Zabieg Plasma Skin wykonywany jest na powierzchni skóry punktowo w odległości ok. 0,5 mm od siebie. Tworzenie się podczas zabiegu plazmy jest możliwe, poprzez kontakt końcówki urządzenia ze skórą pacjenta. W ten bezpieczny i kontrolowany sposób dochodzi do sublimacji naskórka, obkurczania skóry, a w efekcie do jej usunięcia w miejscu działania urządzenia. Zabieg Plasma Skin nie wpływa na otaczające zdrowe tkanki i nie powoduje krwawienia, poparzeń oraz stanu zapalnego. Co ważne, nie powoduje także przepływu prądu przez gałkę oczną np. podczas zabiegu usunięcia opadającej powieki. Podczas jednej sesji możemy wykonać korekcję powiek z zachowaniem ich pełnej ruchomości zarówno w trakcie, jak i po zabiegu. Pod wpływem wysokiej temperatury na skórze pojawią się mikro punkciki (strupki), które samoistnie znikają do 7 dni po usunięciu tkanki. Już dzień po zabiegu na skórę można nałożyć makijaż, dzięki czemu zaczerwienienie skóry zostanie zniwelowane, a pacjent poczuje się bardziej komfortowo. Pamiętajmy, że zaczerwienienie skóry czy delikatny obrzęk to normalne objawy pozabiegowe. Pierwsze efekty zabiegu Plasma Skin widać po upływie 7 – 10 dni, kiedy skóra się zregeneruje. Miejsce poddane zabiegowi należy chronić przed promieniowaniem UV do 3 tygodni po zabiegu. Należy również stosować kremy nawilżające, przyspieszające regenerację skóry i wyciszające rumień.

Blisko 70% efektów usunięcia skóry jest widoczne już po pierwszym zabiegu. Jak potwierdzają przeprowadzone na pacjentach badania kliniczne, efekt pozabiegowy utrzymuje się od 2 do 4 lat.

Zalety zabiegu Plasma Sin:

  • widoczna poprawa wyglądu skóry bez użycia skalpela, 
  • zabieg bezpieczny i bardzo precyzyjny, 
  • nie uszkadza otaczających tkanek i nie powoduje krwawienia oraz poparzenia skóry,
  • daje efekty, które widoczne są już po pierwszym zabiegu, 
  • nie powoduje przerwy w codziennej aktywności i w pracy, 
  • polecany dla kobiet, jak i mężczyzn, 
  • pomaga pozbyć się problemu na długi czas.

Wskazania

Przeciwwskazania

Cennik

Plasma Skin górna powieka

700 zł

Plasma Skin górna i dolna powieka

900 zł

Plasma Skin "zmarszczki palacza"

500 zł

Plasma Skin "kurze łapki"

400 zł

Plasma Skin czoło

500 zł

Plasma Skin redukcja blizn

150 - 900 zł

Plasma Skin redukcja rozstępów

200 - 1000 zł

Plasma Skin usuwanie włókniaków

50 - 300 zł

Umów wizytę przez Booksy.com