BioRePeelCl3 FND

BioRePeelCl3 FND to bezinwazyjny zabieg regeneracyjny dedykowany dla osób, których skóra wymaga odbudowy, odżywienia, odmłodzenia i ukojenia. W bezpieczny sposób poradzi sobie z całą gamą niedoskonałości: zmarszczkami, rozszerzonymi porami, przebarwieniami, a także trądzikiem aktywnym. BioRePeel w naturalny sposób wspomaga proces odnowy komórek skóry, przywraca cerze blask, działa rewitalizująco i wspomaga naturalne procesy ochronne.

O zabiegu

BioRePeelCl3 FND to zabieg w formie peelingu chemicznego, którego głównym zadaniem jest biostymulacja, regeneracja i odbudowa skóry. Zabieg polega na delikatnym złuszczaniu, redukcji niedoskonałości, spłyceniu zmarszczek i zmniejszeniu widoczności przebarwień, a w kolejnej fazie na stymulacji wzrostu nowych, odbudowanych komórek skóry. Zawarte w peelingu BioRePeelCl3 FND składniki aktywne, stymulują i odżywiają głębokie warstwy skóry, z którymi zwykłe kosmetyki nie są w stanie sobie poradzić. Dzięki temu mamy pewność, że skóra jest pobudzona do regeneracji od najgłębszych warstw, a efekt będzie skuteczny i długofalowy.

Zabieg BioRePeelCl3 FND składa się z dwóch faz – żółtej i niebieskiej. Pierwsza faza to aktywne działanie substancji i kwasów, które wpływają na efekt odmłodzenia skóry. Są to: witamina C i B2, kwas laktobionowy, kwas aminomasłowy, kwas salicylowy, kwas trójchlorooctowy 35%, kwas winowy i cytrynowy, arginina, glicyna, prolina i hydroksyprolina. Druga faza jest nazywana lipofilową. Chroni hydrofobowe warstwy skóry przed przedostaniem się wody do środka organizmu, dzięki czemu zatrzymywana jest w naskórku. W efekcie skóra staje lepiej nawilżona, odżywiona i ujędrniona. 

Efekty BioRePeelCl3 FND możemy zauważyć już po pierwszym zabiegu. Skóra nabiera świeżego i promiennego wyglądu, jest rozjaśniona, napięta, a zmarszczki ulegają spłyceniu. BioRePeelCl3 FND w walce z trądzikiem przeciwdziała nadmiernemu wydzielaniu łojotoku, działa łagodząco na stany zapalne oraz redukuje drobne blizny i przebarwienia. 

Zalety zabiegu BioRePeelCl3 FND: 

  • daje widoczne efekty w krótkim czasie, 
  • szybki i bezbolesny,
  • działa na wielu płaszczyznach, 
  • odpowiedni dla skóry w każdym wieku, 
  • można go wykonywać przez cały rok, 
  • nie pozostawia uszkodzeń skóry po zabiegu (zaczerwienienie i złuszczanie naskórka jest normalnym pozabiegowym efektem BioRePeelCl3 FND). 

Wskazania

Przeciwwskazania

Cennik

BioRePeelCl3 FND

320 zł

BioRePeelCl3 FND + mikronakłucia

410 zł

Umów wizytę przez Booksy.com