fbpx Sensual Skin Bażantowo spa gabinet kosmetyczny masaż Katowice - Małgorzata Łukaszewska
32 444-63-00

Małgorzata ŁukaszewskaPielęgnacja twarzy, kosmetyka

 

Założycielka i właścicielka Sensual Skin Face & Body Małgorzata Łukaszewska.

Poza tym dyplomowana kosmetyczka z ponad 20 letnim doświadczeniem. Swoją drogę zawodową rozpoczęła w 1992 roku od Studium Kosmetycznego w Warszawie. Co prawda miała pomysły, aby obrać inną ścieżkę kariery, stąd tytuł magistra Public Relations, ale ostatecznie pasja, zamiłowanie i energia, jaką daje jej praca kosmetyczki wzięły górę. I tak od 2015 roku, najpierw jako Bażantowo Beauty & Spa, a od końca 2016 roku jako Sensual Skin Instytut Piękna tworzy profesjonalne miejsce pielęgnacji twarzy i ciała w Bażantowo Sport.

Aby poszerzać swoje zawodowe umiejętności uczestniczy w licznych kursach, szkoleniach i konferencjach. W listopadzie 2016 ukończyła z wyróżnieniem prestiżowe Studium Kształcenia Kosmetologów i Kosmetyczek Collegium Cosmeticum I stopnia w Toruniu, zaś w czerwcu 2019 II stopień Collegium Cosmeticum w Warszawie.

Prywatnie mama i żona. Uwielbia podróże, czasem ciszę z dobrą książką i niezmiennie kuchnię męża.

Ponieważ w pracy realizuje swoją pasję uważa się za osobę szczęśliwą. Dzięki temu tworzy miejsce z pozytywną energią.

DariaPielęgnacja twarzy, manicure, pedicure, masaż

 

Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego w Katowicach, Policealnej Szkoły Kosmetycznej oraz licznych kursów z zakresu odnowy biologicznej, w tym kursów masażu.

W zawodzie kosmetyczki realizuje się od ponad 6 lat, ale przygodę z kosmetyką rozpoczęła wiele lat temu, gdy jako mała dziewczynka podbierając mamie kosmetyki, lakiery do paznokci i produkty do makijażu upiększała swoje lalki i pluszowe misie.

Z pasją i zaangażowaniem podchodzi do swojej pracy, ciągle się kształcąc i uzupełniając wiedzę licznymi szkoleniami. Jej motto w pracy to: „Traktuj innych ludzi tak, jak sam chciałbyś zostać potraktowany”. Jest perfekcjonistką, która dąży do wyznaczonego celu, dlatego podczas pracy z klientem daje z siebie 100%.

Prywatnie nie wyobraża sobie życia bez rodziny, przyjaciół i aktywności fizycznej. Zakochana w nurkowaniu i jeździe na nartach. Jest uśmiechniętą, empatyczną optymistką, dlatego zabiegi u niej to nie tylko kosmetyka, ale również czas spędzony w miłej i przyjaznej atmosferze.

Daria obecnie przygotowuje się do macierzyństwa, więc nie wykonuje zabiegów.

AnnaFizjoterapia, masaż, pielęgnacja ciała, modelowanie sylwetki

 

Absolwentka Śląskiego Uniwersytetu Medycznego na kierunku fizjoterapia oraz dwuletniej szkoły masażu, dzięki czemu spełnia się w zawodzie masażystki od 4 lat.

W 2018 roku postanowiła połączyć pasję do podróży, nie rezygnując z realizacji się w pracy i ukończyła trzytygodniowy kurs w Londynie, doskonaląc różne techniki i rodzaje masażu, by następnie pływać na statkach pasażerskich w roli masażystki, zwiedzając piękne zakątki Karaibów i Europy.

W Sensual Skin Face & Body zajmuje się masażami, rytuałami pielęgnacyjnymi na ciało oraz zabiegami modelującymi sylwetkę.

KatarzynaMasaż, pielęgnacja ciała, modelowanie sylwetki, kosmetologia

 

Kosmetolog, masażystka, doświadczona terapeutka specjalizująca się w rytuałach pielęgnacyjnych ciało oraz w zabiegach modelujących sylwetką.

Nieustannie poszerza wiedzę na temat nowoczesnych terapii wyszczuplających i antycellulitowych.

Zafascynowana holistycznym podejściem do człowieka, poszukiwaniem lepszego zdrowia ciała i ducha.

Szczególny nacisk kładzie na indywidualny dobór zabiegów do potrzeb skóry.

Towarzyszy jej motto: „zrób ze swojej pasji swoją pracę”.

W wolnym czasie uwielbia piesze wędrówki górskie oraz wszelką aktywność fizyczną na świeżym powietrzu.

AgnieszkaStylizacja paznokci, manicure, pedicure, pielęgnacja dłoni i stóp

Z wykształcenia Technik Usług Kosmetycznych, ale jej pasją jest stylizacja paznokci metodą żelową, manicure hybrydowy oraz pielęgnacja dłoni i stóp.

Przygodę z „paznokciami” rozpoczęła od  siebie i swoich przyjaciółek i tak jej hobby stało się jej zawodem, w którym zdobyła już 2 letnie doświadczenie.

Nieustannie dąży do perfekcji, dlatego bierze udział w licznych szkoleniach i kursach.

Największą satysfakcję przynoszą jej zadowolenie i uśmiech na twarzy klientek.

Prywatnie – szczęśliwa optymistka, która swoją dobrą energię przekazuje innym.