fbpx
32 444-63-00

Małgorzata ŁukaszewskaPielęgnacja twarzy, kosmetologia

 

Założycielka i właścicielka Sensual Skin Face & Body Małgorzata Łukaszewska.

Poza tym dyplomowana kosmetyczka z ponad 20 letnim doświadczeniem. Swoją drogę zawodową rozpoczęła w 1992 roku od Studium Kosmetycznego w Warszawie. Co prawda miała pomysły, aby obrać inną ścieżkę kariery, stąd tytuł magistra Public Relations, ale ostatecznie pasja, zamiłowanie i energia, jaką daje jej praca kosmetyczki wzięły górę. I tak od 2015 roku, najpierw jako Bażantowo Beauty & Spa, a od końca 2016 roku jako Sensual Skin Instytut Piękna tworzy profesjonalne miejsce pielęgnacji twarzy i ciała w Bażantowo Sport.

Aby poszerzać swoje zawodowe umiejętności uczestniczy w licznych kursach, szkoleniach i konferencjach. W listopadzie 2016 ukończyła z wyróżnieniem prestiżowe Studium Kształcenia Kosmetologów i Kosmetyczek Collegium Cosmeticum w Toruniu.

Prywatnie mama i żona. Uwielbia podróże, czasem ciszę z dobrą książką i niezmiennie kuchnię męża.

Ponieważ w pracy realizuje swoją pasję uważa się za osobę szczęśliwą. Dzięki temu tworzy miejsce z pozytywną energią.

Daria JagodaPielęgnacja twarzy, manicure, pedicure, masaż

 

Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego w Katowicach, Policealnej Szkoły Kosmetycznej oraz licznych kursów z zakresu odnowy biologicznej, w tym kursów masażu.

W zawodzie kosmetyczki realizuje się od ponad 6 lat, ale przygodę z kosmetyką rozpoczęła wiele lat temu, gdy jako mała dziewczynka podbierając mamie kosmetyki, lakiery do paznokci i produkty do makijażu upiększała swoje lalki i pluszowe misie.

Z pasją i zaangażowaniem podchodzi do swojej pracy, ciągle się kształcąc i uzupełniając wiedzę licznymi szkoleniami. Jej motto w pracy to: „Traktuj innych ludzi tak, jak sam chciałbyś zostać potraktowany”. Jest perfekcjonistką, która dąży do wyznaczonego celu, dlatego podczas pracy z klientem daje z siebie 100%.

Prywatnie nie wyobraża sobie życia bez rodziny, przyjaciół i aktywności fizycznej. Zakochana w nurkowaniu i jeździe na nartach. Jest uśmiechniętą, empatyczną optymistką, dlatego zabiegi u niej to nie tylko kosmetyka, ale również czas spędzony w miłej i przyjaznej atmosferze.

Natalia RakFizjoterapia, masaż, pielęgnacja ciała, modelowanie sylwetki

Absolwentka Górnośląskiej Wyższej Szkoły Handlowej w Katowicach i Akademii Wychowania Fizycznego w Katowicach na kierunku Fizjoterapia.

W Sensual Skin Face & Body zajmuje się masażami oraz zabiegami pielęgnacyjnymi na ciało. W swojej pracy wykorzystuje wiedzę z zakresu terapii tkanek miękkich i terapii manualnej.

Uczestnicząc w wielu  kursach z dziedziny fizjoterapii stale podnosi swoje umiejętności i kwalifikacje.

Czas wolny spędza na spotkaniach w gronie przyjaciół i rodziny. Prywatnie ciekawa świata, pasjonatka poznawania nowych miejsc oraz miłośniczka snorkelingu i jazdy na snowboardzie.

Nigdy nie czyta dwa razy tych samych książek i nie ogląda dwa razy tego samego filmu 🙂